Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Controlling w sieci

0
Podziel się:

Portal Columb Controlling jest pierwszym portalem internetowym o tematyce controllingowej przeznaczonym dla menedżerów.

Portal istnieje od ponad 2 miesięcy i w tym czasie zdobył już wielu użytkowników. Redakcja stale współpracuje z naukowcami, menadżerami – ludźmi, którzy na co dzień zajmują się controllingiem. Autorami artykułów są także informatycy oraz finansiści. Zawartość portalu jest systematycznie wzbogacana zgodnie z sugestiami użytkowników. Portal powstał jako odpowiedź na rosnące w Polsce zainteresowanie controllingiem oraz nowoczesnymi technologiami informatycznymi wspierających controlling.

„Controlling to nie tylko liczby i finanse. Controlling to także controlling marketingowy, sprzedażowy czy personalny. To proces planowania i ciągłego obserwowania działań firmy na wielu płaszczyznach. Poprzez portal Columb Controlling chcemy przybliżyć menedżerom controlling jako skuteczną metodę zarządzania - naprawdę wartą uwagi - a przy tym obalić istniejące w Polsce mity na temat controllingu.” – powiedział Krzysztof Latuszek, prezes INFOMEDIA, twórcy portalu.

Twórcy portalu zamierzają rozwijać swoją ofertę dla menedżerów. W planach jest umieszczenie na stronach innowacyjnych aplikacji informatycznych wspierających controlling oraz interaktywnej bazy wiedzy na temat controllingu. Portal poszukuje inwestora, który zapewni kapitał na jego dalszy rozwój. Zdobyty kapitał umożliwi inwestycje w nowoczesne technologie, rozwój usług oraz promocję portalu.

Misją portalu Columb Controlling jest rozpowszechnienie idei controllingu jako nowoczesnej metody zarządzania, stworzenie forum wymiany opinii oraz prowadzenie bazy wiedzy o controllingu.

Portal powstał z inspiracji firmy Infomedia - informatycznej firmy konsultingowej zajmującej się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla menedżerów. Specjalizuje się w rozwiązaniach z controllingu, sprzedaży i marketingu (CRM) oraz e-businessu.

Więcej informacji: www.columb-controlling.com

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)