Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
20.04.2005 09:00

Microsoft wybrał Aplikację Roku 2005

Microsoft ogłosił wyniki konkursu na Aplikację Roku 2005. Pierwsze miejsce i tytuł Aplikacji Roku 2005 zdobył Product Based Planner firmy P2Ware, służący do planowania procesu produkcji i ułatwiający logistyczne zarządzanie firmą. Wręczenie nagród oraz prezentacja zwycięskich rozwiązań odbyły się podczas dorocznej konferencji Microsoft Industry Solutions Days - cyklicznego spotkania biznesowego, adresowanego do menadżerów średniego i wyższego szczebla z dużych i średnich przedsiębiorstw.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pierwsze miejsce w konkursie i tytuł Aplikacji Roku 2005 zdobyło rozwiązanie Product Based Planner firmy P2Ware. Aplikacja służy do planowania procesu produkcji oraz pozwala zarządzać kompletną logistyką dowolnego procesu w firmie. Współpracuje z narzędziami Office, co ułatwia wymianę informacji pomiędzy wszystkimi pracownikami przedsiębiorstwa.

'Product Based Planner to niepowtarzalne rozwiązanie, łączące wiedzę merytoryczną w zakresie planowania produkcji z wiedzą na temat programowania. Wyjątkowy pomysł i wyjątkowe wykonanie' - powiedział Tomasz Kopacz z redakcji Computerworld, członek Komisji Konkursu. 'Dla mnie jest to dowód, iż połączenie dobrego pomysłu z dużą wiedzą technologiczną prowadzi do sukcesu' - dodaje Janusz Krzyczkowski z polskiego oddziału Microsoft, przewodniczący Komisji Konkursu.

http://www.microsoft.com/poland/partner/isv/ar2005.aspx

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz