Notowania

kontrola internetu
01.02.2011 14:48

PiS chce monitorować sieć. Bo za dużo jest agresji

Rusza parlamentarny zespół ds. monitorowania internetu. Kto podpadnie posłom może liczyć się z zawiadomieniem do prokuratury.

Podziel się
Dodaj komentarz
(TimYang.net/CC/Flickr)

*Rusza parlamentarny zespół ds. monitorowania internetu, w tym między innymi portali politycznych. Kto podpadnie posłom może liczyć się z zawiadomieniem do prokuratury. *

Nowe _ ciało parlamentarne _ nosi nazwę Zespół ds. Promocji Wolności Przekazu i Poszanowania Zasad Dialogu Społecznego w Komunikacji - donosi portal gazeta.pl, który powołuje się na radio TOK FM.

- _ Mamy konkretne przykłady całych stron, czy forów, które kipią nienawiścią, obrażają konkretne osoby, w tym te które nie pełnią funkcji publicznych _- mówi szef zespołu poseł Andrzej Jaworski z PiS.

Posłowie zapowiadają, że będą też bronić przedsiębiorców i przedstawicieli innych grup - np. lekarzy - przed słownymi atakami w internecie. O niebezpiecznych i agresywnych treściach posłowie będą zawiadamiać organy ścigania.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/233/t78569.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/internet;ma;juz;2;mld;uzytkownikow,167,0,760487.html) Internet ma już 2 mld użytkowników Pięć miliardów ludzi używa komórek - podaje Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/203/t126411.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/w;niemal;dwoch;trzecich;polskich;domow;jest;komputer,160,0,742048.html) W niemal dwóch trzecich polskich domów jest komputer Aż 86,1 proc. z nich ma dziś dostęp do internetu - wynika z badania na zlecenie UKE.
Tagi: kontrola internetu, PiS, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, e-biznes
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz