Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
09.02.2006 00:02

Walentynki w AllPay.pl: buduj Polskie Sztuczne Serce w Dniu Zakochanych i wyjedź na weekend do Krako

Każda osoba dokonująca zakupów w Pasażu AllPay.pl pomaga w budowie Polskiego Sztucznego Serca, projekcie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Osoby, które kupią prezent walentynkowy pomiędzy 11 a 18 lutego br. dodatkowo mają niepowtarzalną szansę na romantyczny weekend w Krakowie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis AllPay.pl i InTurs.net zapraszają zakochanych do niebanalnego wyrażenia swoich uczuć - do podzielenia się swoim szczęściem i miłością z innymi. Każda osoba, która kupi prezent walentynkowy swojej sympatii w Pasażu AllPay.pl pomaga w budowie Polskiego Sztucznego Serca, programu Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. W zamian za okazane serce AllPay.pl i InTurs.net zaproszą dwie pary na magiczny weekend do Krakowa.

Apartament, w którym zakochani spędzą weekend, znajduje się w centrum Krakowa, 7 minut drogi od Rynku Głównego, 13 minut drogi od dworca kolejowego i autobusowego. W pobliżu apartamentu są między innymi: bar, pub, kawiarnia, restauracja, dyskoteka, basen kryty, centrum rozrywki, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia samochodów.

http://www.allpay.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz