Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
05.07.2005 09:00

Złoty Procesor dla Microsoft CRM

Konkurs 'Złote Procesory' organizowany jest od 1999 roku przez redakcję tygodnika 'Teleinfo'. Statuetkę 'Złotych Procesorów' przyznaje niezależna kapituła, którą tworzą przedstawiciele dwunastu najlepiej zinformatyzowanych przedsiębiorstw i instytucji w Polsce oraz wybitni znawcy rynku. Otrzymują ją osoby oraz firmy, które w czynny sposób wpływają na rozwój branży. Celem konkursu jest również promocja najbardziej efektywnych produktów i rozwiązań przyczyniających się do wzrostu konkurencyjności biznesu i gospodarki.

Podziel się
Dodaj komentarz

Tegoroczne 'Złote Procesory' były przyznawane w następujących kategoriach: Rozwiązanie, Oprogramowanie (Aplikacje biznesowe, Aplikacje biznesowe dla MSP, Aplikacje narzędziowe i systemowe), Sprzęt (Urządzenie stacjonarne, Urządzenie mobilne, Peryferia), Menedżer roku, Firma roku. Nominowanych było 21 produktów, 3 menedżerów oraz 3 firmy.

W kategorii 'Aplikacje biznesowe dla MSP' zwyciężył Microsoft Business Solutions CRM. Jest to produkt przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw, którego zadaniem jest usprawnienie działań przedsiębiorstwa w kontekście utrzymania i rozwoju kontaktów z klientami.

http://www.microsoft.com/poland

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz