Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Dwa razy dłużej w Idei

0
Podziel się:

Dwukrotnie tańsze koszty połączeń z wybranym numerem.

W sieci Idea dostępna jest od 9 lipca br. nowa usługa Dwa Razy Dłużej. Usługa Dwa Razy Dłużej to specjalna propozycja dla abonentów, którzy w okresie od 9 do 31. lipca br. zakupią telefon wraz aktywacją w ofercie Idea Optima. Usługa Dwa Razy Dłużej pozwala abonentom oferty Idea Optima na dodatkowe zmniejszenie kosztów połączeń, niezależnie od dostępnej powszechnie oferty Co Druga Minuta Gratis.

Zasada działania usługi

Abonent wybiera w ramach usługi jeden numer telefoniczny, z którym kontaktuje się najczęściej lub rozmawia najdłużej. Przy połączeniu z tym numerem impulsy, począwszy od pierwszej minuty połączenia, naliczane są dwa razy wolniej, a więc za tę samą cenę abonent może rozmawiać do dwóch razy dłużej z wybranym numerem, czyli jeszcze korzystniej niż w ofercie Co Druga Minuta Gratis.

Czym różni się usługa Dwa Razy Dłużej od oferty Co Druga Minuta Gratis?

- W usłudze Dwa Razy Dłużej Klient wybiera jeden numer telefonu, który będzie objęty działaniem usługi.

- Czas połączenia z wybranym przez Klienta numerem telefonu jest naliczany do dwóch razy wolniej już od pierwszej minuty połączenia.

- Usługa Dwa Razy Dłużej jest dostępna dla Klientów, którzy zakupią dowolny telefon w ofercie Idea Optima w czasie trwania promocji usługi.

Oferta Co Druga Minuta Gratis jest dostępna zawsze, dla wszystkich Abonentów oferty Idea Optima, niezależnie od usługi Dwa Razy Dłużej.

Abonent może jednocześnie korzystać z oferty Co Druga Minuta Gratis i usługi Dwa Razy Dłużej. Dla numeru wybranego w usłudze Dwa Razy Dłużej wolniejsze naliczanie impulsów rozpoczyna się wtedy od pierwszej minuty, dla pozostałych numerów - po drugiej minucie, zgodnie z zasadą działania Co Druga Minuta Gratis.

Korzyści z użytkowania usługi Dwa Razy Dłużej
Usługa Dwa Razy Dłużej to:
- Nawet o połowę tańsze rozmowy z wybranym numerem telefonu

- do dwóch razów wolniejsze zużywanie pakietu bezpłatnych minut połączeń

- bezpłatna aktywacja i brak opłaty abonamentowej do końca użytkowania usługi, czyli na zawsze

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)