Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kanał informacyjny Ery – Tu i teraz

0
Podziel się:

Od poniedziałku 9 lipca br. abonenci sieci Era GSM mieszkający na terenie Łodzi mogą korzystać z nowej usługi Tu i teraz.

Tu i teraz to informacyjny kanał lokalizacyjny, który pozwoli każdemu klientowi sieci Era na otrzymywanie wiadomości oraz reklam ściśle związanych z aktualnym miejscem pobytu.

Informacje te, zostaną pogrupowane tematycznie na następujące kanały: ważne informacje, taxi, informacje lokalne, usługi sieci Era, finanse, promocje, konkursy.

Na każdym z tych kanałów będą znajdowały się informacje, zamieszczane przez promujące się firmy. I tak np. na kanale 10 (ważne informacje), klient sieci Era otrzyma komunikat typu: 'Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu xxxxx prosimy o ostrożność'. Na kanale 60 (finanse) klienci będą otrzymywali informacje o pobliskich bankomatach, oddziałach banku.

Usługa Tu i teraz jak na razie jest dostępna tylko dla klientów sieci Era na terenie Łodzi. Udostępnienie jej dla wszystkich abonentów Ery będzie możliwe w przypadku pozytywnego przyjęcia tej nowej usługi przez Łodzian.

Uruchomienie Tu i teraz nie wymaga żadnych dodatkowych opłat ani subskrypcji. Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest uruchomienie w telefonie oraz określenie przez klienta kanałów informacji, będących przedmiotem jego zainteresowania. Wszelkie informacje związane z miejscem pobytu klienta będą pojawiały się bezpośrednio na wyświetlaczu telefonu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)