Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Umowa zerwana: Koniec telefonii ojca Rydzyka

0
Podziel się

Fundacja Lux Veritatis wypowiedziała umowę z firmą CenterNet SA.

Umowa zerwana: Koniec telefonii ojca Rydzyka
(latzky/CC/wikipedia)
bEhHzqSZ

Zarząd Fundacji Lux Veritatis poinformował o *wypowiedzeniu umowy o współpracy w zakresie prowadzenia projektu telefonii komórkowej wRodzinie z firmą CenterNet SA.*
_ _

_ Wypowiedzenie tej umowy i zakończenie współpracy spowodowane zostało nie spełnieniem przez CenterNet warunków, do których firma ta zobowiązała się w umowie. Od wielu miesięcy oczekiwaliśmy na uruchomienie usług, które powinien nam zapewnić operator jakim jest CenterNet SA, takich jak: dostępność do Internetu, roaming dla połączeń międzynarodowych, poczta głosowa, MMS, SMS Premium i innych. Nie mogliśmy również uzyskać wiążącej daty wprowadzenia tzw. usług post-paidowych, czyli umów abonenckich _ - głosi komunikat odczytany w Radiu Maryja.

W komunikacie podkreślono, że _ ideą powstania telefonii wRodzinie było stworzenie takiej marki, która będzie służyć pomocą we wzajemnej komunikacji, utrzymywaniu bliskich więzi rodzinnych i społecznych naszego środowiska _, a _ oferta miała być konkurencyjna pod względem jakości i ceny _.

bEhHzqTb

Zarząd fundacji poinformował klientów wRodzinie, że opłacone już połączenia powinny być zrealizowane przez CenterNet i przestrzegł abonentów, aby nie dokonywali nowych wpłat na doładowania i nie doładowywali przez zakup tzw. zdrapek.

LUX VERITATIS

ZOBACZ TAKŻE:

bEhHzqTC
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)