Notowania

w naszej rodzinie
03.12.2011 07:21

W naszej rodzinie. Nowa telefonia komórkowa Radia Maryja

Podczas dzisiejszych uroczystości w Toruniu zostanie zaprezentowana nowa telefonia komórkowa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(latzky/CC/wikipedia)

Podczas dzisiejszych uroczystości 20-lecia założenia Radia Maryja w Toruniu zostanie zaprezentowana nowa telefonia komórkowa, skierowana miedzy innymi do sympatyków tej rozgłośni - cieszy się _ Nasz Dziennik _.

Każdy będzie mógł nabyć starter i okolicznościową kartę doładowującą telefon na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Sieć o nazwie _ w naszej Rodzinie _ pozwoli zintegrować społeczność skupioną wokół Radia Maryja.
_ _

_ - Powinniśmy się komunikować. Dlaczego inni mogą to robić, a katolikom stwarza się trudności w tym zakresie? Telefon jest przecież jednym z takich środków wzajemnego komunikowania. Dzięki temu mogę się skontaktować nie tylko z drugą osobą, ale sprawdzić, co jest w internecie. Można też posłuchać radia. Telefon to bardzo mały instrument, ale wiele można nim zdziałać. To jest przyszłość _ - mówi dyrektor Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk.

Jak pisze _ Nasz Dziennik _, telefonia komórkowa _ w naszej Rodzinie _ powstała na mocy porozumienia Fundacji Lux Veritatis ze Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi SKOK.

Nowa sieć ma objąć swoim zasięgiem cały obszar Polski. Co ciekawe, użytkownik telefonii _ w naszej Rodzinie _ bezpłatnie połączy się ze studiem Radia Maryja i Telewizją Trwam.

Czytaj więcej o Radiu Maryja
[ ( http://static1.money.pl/i/h/74/t74570.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/radio;maryja;swietuje;jubileusz;dziala;juz;dwie;dekady,221,0,980957.html) Wielkie święto Radia Maryja. Przyjeżdżają... 20-lecie istnienia świętować będzie w sobotę w Toruniu Radio Maryja.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/189/t97469.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;radio;maryja;powinno;dzialac;tak;jak;inni;nadawcy,152,0,867480.html) SLD: Radio Maryja musi działać tak, jak inni SLD chce znowelizować ustawę o radiofonii i telewizji w punkcie dotyczącym nadawców społecznych. Platforma nie chce pomóc.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/101/t130661.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;ojciec;rydzyk;jest;dyskryminowany,225,0,859361.html) PiS: Ojciec Rydzyk jest dyskryminowany Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak ocenił, że ojciec Tadeusz Rydzyk i jego rozgłośnia Radio Maryja doświadczają w Polsce dyskryminacji za krytykę rządu. W ten sposób odniósł się do wypowiedzi Rydzyka w Brukseli, że w Polsce panuje totalitaryzm.
Tagi: w naszej rodzinie, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, telekomunikacja, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz