Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
W naszej rodzinie. Nowa telefonia komórkowa Radia Maryja

W naszej rodzinie. Nowa telefonia komórkowa Radia Maryja

Fot. latzky/CC/wikipedia

Podczas dzisiejszych uroczystości 20-lecia założenia Radia Maryja w Toruniu zostanie zaprezentowana nowa telefonia komórkowa, skierowana miedzy innymi do sympatyków tej rozgłośni - cieszy się Nasz Dziennik.

Każdy będzie mógł nabyć starter i okolicznościową kartę doładowującą telefon na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Sieć o nazwie w naszej Rodzinie pozwoli zintegrować społeczność skupioną wokół Radia Maryja.

- Powinniśmy się komunikować. Dlaczego inni mogą to robić, a katolikom stwarza się trudności w tym zakresie? Telefon jest przecież jednym z takich środków wzajemnego komunikowania. Dzięki temu mogę się skontaktować nie tylko z drugą osobą, ale sprawdzić, co jest w internecie. Można też posłuchać radia. Telefon to bardzo mały instrument, ale wiele można nim zdziałać. To jest przyszłość - mówi dyrektor Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk.

Jak pisze Nasz Dziennik, telefonia komórkowa w naszej Rodzinie powstała na mocy porozumienia Fundacji Lux Veritatis ze Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi SKOK.

Nowa sieć ma objąć swoim zasięgiem cały obszar Polski. Co ciekawe, użytkownik telefonii w naszej Rodzinie bezpłatnie połączy się ze studiem Radia Maryja i Telewizją Trwam.

Czytaj więcej o Radiu Maryja
Wielkie święto Radia Maryja. Przyjeżdżają...
20-lecie istnienia świętować będzie w sobotę w Toruniu Radio Maryja.
SLD: Radio Maryja musi działać tak, jak inni
SLD chce znowelizować ustawę o radiofonii i telewizji w punkcie dotyczącym nadawców społecznych. Platforma nie chce pomóc.
PiS: Ojciec Rydzyk jest dyskryminowany
Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak ocenił, że ojciec Tadeusz Rydzyk i jego rozgłośnia Radio Maryja doświadczają w Polsce dyskryminacji za krytykę rządu. W ten sposób odniósł się do wypowiedzi Rydzyka w Brukseli, że w Polsce panuje totalitaryzm.
komórki, radio maryja, rydzyk, w naszej rodzinie
IAR
Czytaj także
Polecane galerie
2011-12-03 11:04 Tysiącznik na forum i pełna kultura

Powinniśmy się komunikować. Dlaczego inni mogą to robić, a katolikom stwarza się trudności w tym zakresie? Telefon jest przecież jednym z takich środków wzajemnego komunikowania.

Jakie trudności? Czy katolikom nie wolno kupować telefonów w innych sieciach? Czy ktoś założył blokadę na numery RM i Tv Trwam?
pewnik
84.10.25.* 2011-12-03 10:31
TAK ?Palikot twardziel z PO odradza lewicę (byłych komunistów)to kim jest PO? ja myślę że ukrytymi komunistami UB SB?????.............Jak powiedział Jarek ukrytymi agentami o Kaczmarku
mimiss
80.50.131.* 2011-12-03 09:37
Brawo Ojcze Tadeuszu!
Zobacz więcej komentarzy (11)