Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wakacyjny Profit

0
Podziel się:

Operator sieci Idea przygotował dla swoich wiernych abonentów szereg atrakcyjnych propozycji na wakacje.

Pierwszy z Profitów polega na tym, że możemy wymienić sobie zebrane punkty programu lojalnościowego na pakiety minut, które można wykorzystać po wyczerpaniu limitu bezpłatnych minut dostępnych w abonamencie. Aby skorzystać z oferty, należy wysłać SMS pod numer 300 z komendą PAKIET XX, gdzie XX oznacza liczbę: 10, 20, 60, 120 lub 180 i jest liczbą minut, które chcemy uzyskać za punkty.

Przykładowo. Chcąc otrzymać 180 dodatkowych minut musimy mieć na koncie Profit ponad 3000 punktów, z kolei na 10 dodatkowych minut wystarczy tylko 300. Oferta jest dostępna tylko dla tych uczestników Profitu, którzy mają telefon w Idei Optimie.

Kupując sobie dodatkowy telefon możemy uzyskać nawet 1500 punktów Profit Extra. Wystarczy wysłać SMS-a pod numer 400 z numerem nowo aktywowanego telefonu.

Program Profit jest dostępny także dla posiadaczy kart POP. Obecnie doładowując swoją kartę poprzez bankomat Euronet, PBK i WBK otrzymuje dodatkowe punkty. Za doładowanie o 50 zł – 25 punktów Extra, za doładowanie o 100 zł – 50 punktów.

Punkty Profitowe można uzyskać nie tylko korzystając z usług operatora sieci, ale także z usług partnerów. W okresie wakacyjnym jeżeli wybieramy się w podróż lotniczą i należymy do programu lojalnościowego Idei powinniśmy wybrać linie KLM. Za skorzystanie z usług tych linii pozwoli nam zwiększyć ilość punktów w Proficie. Za lot do Europy – 1000 pkt, za lot do Australii – 2500 pkt.

W okresie wakacyjnym możemy zabrać znajomych na rejs po Bałtyku promem Stena Line. Jeżeli mamy kartę Idea Profit – kosztuje nas taka wyprawa jedyną stówkę.

To tylko niektóre propozycje programu lojalnościowego Idei. Więcej informacji można znaleźć na stronie operatora (http://www.idea.pl), w magazynie Profil, bądź dzwoniąc pod numer *300.

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)