Trwa ładowanie...
bEKMQEDF
Notowania
Przejdź na

Obietnice wyborcze PiS. "Wiarygodne są te zapowiedzi, które niosą zagrożenie"

- W małe firmy najbardziej uderzy podwyżka płacy minimalnej i żadne rekompensaty, które się gwałtownie zapowiada przed wyborami, niewiele pomogą. Jaka jest wiarygodność takich obietnic? Mam wrażenie, że wiarygodne są te zapowiedzi, które niosą zagrożenie, że dzienniakarzy się zgrupuje albo artystów - komentował w programie "Money. To się liczy" Leszek Balcerowicz, założyciel Forum Obywatelskiego Rozwoju.

0
0
9
Podziel się
Komentarze (9)
zobacz więcej komentarzy (9)
bEKMQEDR
KOMENTARZE
(9)
WANIA
2 lata temu
Balcerowicz to nie ekonomista.To aparatczyk PZPR.On z ekonomią nic wspónego nie ma.
ted
2 lata temu
balcerowicz zniszczył gospodarke Polski,powinien ponieść konsekwencje i siedzieć
maras
2 lata temu
Nie głosować na PIS bo to partia która niszczy Polskę, a w szczególności niszczą małe polskie firmy!!! jeszcze parę podwyżek ZUS i trzeba zamykać interes.
bEKMQEEj
as
2 lata temu
No tutaj niestety lub stety muszę się zgodzić z Panem Balcerowiczem . Pis obiecuje co raz więcej a tak naprawdę po kieszeni dostaniemy my wszyscy. POpyt rośnie więc i ceny rosną Ludzie tego nie widzą. Większość nie wie co to inflacja. Małe firmy się pozamykają zostaną duże firmy które będą dyktować warunki i ceny i wtedy się skończy zabawa. Zęby w ścianę. Tak to jest jak się bierze za ekonomie osoba ktora nie ma pojecia
Ja
2 lata temu
To może czas się zainteresować tematem. Klapki z oczu Wam spadną leniwi hejterzy. Socjalizm upadł bo kasa sie skończyła. I to czeka nas przy PiS. Więcej Balcerowiczów proszę!