Trwa ładowanie...
bEDsUyCt
Notowania
Przejdź na

Obostrzenia. Sylwester będzie kameralny

- Jesteśmy na dobrej drodze, by znacząco ograniczyć liczbę zachorowań (…) ale nic nie wskazuje na to, żeby przed 27 grudnia mogły być otwarte hotele, czy gastronomia - powiedział w programie "Money. To się liczy" wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. – Zdajemy sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem, wręcz dramatem to jest dla tysięcy przedsiębiorców, ale z myślą o tych branżach przygotowaliśmy plan, tarczę finansową i cały szereg innych rozwiązań – dodał. Gowin nie przypuszcza jednak, by tuż po świętach został znacznie poluzowany reżim sanitarny. – Pierwsza połowa stycznia raczej będzie okresem, kiedy nadal powinniśmy ograniczać kontakty międzyludzkie. Tym bardziej dotyczy to sylwestra, powinniśmy się nastawić na wydarzenie bardzo kameralne – powiedział wicepremier.

0
0
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
bEDsUyCF
KOMENTARZE
(24)
Jolka
10 miesięcy temu
...i bardzo dobrze, że kameralny. Już do przesady tych świąt i związanego z tym zamieszania- pomyślmy o pracy, a nie tylko o balowaniu.
5 gwiazdek
10 miesięcy temu
Chyba Gownie Twój :) U mnie będzie impreza na 50 osób :D
Sandra
10 miesięcy temu
Zenek Martyniuk nie zarobi , oj Kurski będzie ubolewał, że nie pojedzie na Sylwestra do Zakopanego
bEDsUyCX
Swojak
10 miesięcy temu
Ja rozumiem że jest epidemia na ale przecież ludzie chcą troszkę poszaleć. Mam tylko nadzieję że nie zamkną wosp Jurka owsiaka
Olo
10 miesięcy temu
Oczywiście że kameralnie.Więcej niż 80 osób nie wejdzie mi na chatę.
...
Następna strona