Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|
aktualizacja

Obostrzenia w Polsce. Trzy regiony w większym reżimie. "Na duży lockdown nas nie stać"

Od poniedziałku 1/3 Polski będzie w lockdownie. Czy trzeba wprowadzić obostrzenia w całym kraju? - Zdania są podzielone. Ja bym był zwolennikiem bardzo ostrych, ale krótkich lockdownów, z których wychodzilibyśmy z większą kulturą epidemiczną, z jasnym przekazem, otwartymi branżami, oczywiście w reżimie sanitarnym, tylko nie wiem, czy nas na to stać – mówił dr Michał Sutkowski, lekarz rodzinny. Jak dodał, jeśli zostanie przekroczona granica 40 zakażeń na 100 tys. mieszkańców, to wtedy taki krok będzie nieunikniony.

38
Podziel się:
KOMENTARZE
(38)
Ona
3 lata temu
Dość tego, większość już koronę ma za sobą , dajcie nam w końcu żyć normalnie. W przyszłym roku też będziemy chorować, za 10 lat też i co bedziemy dalej pozamykani?
maxx
3 lata temu
białe kitle dyktują nam co dla nich dobre i opłacalne , hieny w kitlach . Rząd nie ma pojecia o pandemii a pseudodoradcy nawijają im makaron na uszy i robią dobrze dla swojej branzy wyzbywając sie obowiązków podstawowych pod pretekstem groxnego ,,dawida,, czy ktoś bedzie miał jaja iprzegoni tych płatnych przedstawiciewli firm faram. z ciała doradczego przy rządzie. to sa kpiny idymanie całego narodu.
ede
3 lata temu
dlaczego NIE ma ogłoszonej pandemii?
Opus
3 lata temu
Do Alka : czyli żalisz się,że ciężko chorowałaś...A łe przed covidem byłaś nieśmiertelna czy co? Wypisujcie tu o 50u tysiącach zgonów na covid,w takim razie gdzie jest 150tyś umierających rocznie na raka? Z moich znajomych 3 osoby zmarły na raka,jedna na zawał,a jedna przez SM.Nie znam nikogo,kto umarł na covid
PRWDA
3 lata temu
Zygać mi się chce, jak bym spotkał na ulicy od razu strzał prosto w pysk za szerzenie paniki i dezorientację.
...
Następna strona