Trwa ładowanie...
bErxqcCZ

Notowania

Przejdź na

Odmrażanie gospodarki. Wiceminister mówi, kiedy poznamy plan otwierania granic

Kiedy Polacy będą mogli znów jeździć do innych krajów UE na wakacje i swobodnie tam przebywać bez konieczności kwarantanny? - Mniej więcej w połowie czerwca ogłosimy, jaki jest nasz plan dla granic - zapowiedział w programie specjalnym Newsroom WP wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. - Przypomnę, że Polska zamknęła swoje granice jako jeden z pierwszych krajów. Wtedy byliśmy pionierami i okazało się, że to była dobra strategia, jeśli patrzymy na wyniki. Teraz stopniowo, ostrożnie i z uwzględnieniem zdania ekspertów procedujemy dalsze kroki - tłumaczył. - Jestem przekonany, że już wkrótce, pewnie nawet w przyszłym tygodniu, będą odpowiednie informacje przekazane do wiadomości publicznej - dodał.

21 reakcji
2
12
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
bErxqcDl
KOMENTARZE
(7)
Leoak
rok temu
Ja ich slu ham i wierzę bo planuje wyjazd w polowie czerwca do szwecjii...laek
Mama
rok temu
Przy okazji niech zdejmą obostrzenia co do ilości dzieci w grupie przedszkolnej. Rodzice nie mogą wrócić do pracy, bo nie ma już miejsc w grupach. taka sytuacja jest w przedszkolach niepublicznych., nie wiem jak w miejskich.
wolski
rok temu
sciema, sciema ,sciema..
bErxqcDD
Ana
rok temu
Otwierać te getto.
Jerzy
rok temu
Granice otworzą tak późno aby ludzie nie wybyli za granicę na wypoczynek. Ja już dwa razy szukałem czegoś sensownego nad polskim morzem ale takiej drożyzny świat nie widział. Dom wakacyjny na dwa tygodnie, 300 m od morza w Chorwacji razem z dojazdem, kosztuje mniej niż mieszkanie dwupokojowe w Świnoujściu.