Trwa ładowanie...
bEUogMut
Notowania
Przejdź na

Opozycyjny Senat zablokuje PiS? "Sejm klepał coś napisane na Nowogrodzkiej"

- Będzie totalna blokada złych ustaw zrobionych na kolanie, robionych w nocy. Takie ustawy będziemy próbować blokować, poprawiać. Jeżeli bedą dobre ustawy, to będziemy popierać. Dotychczas Sejm klepał coś napisane na Nowogrodzkiej. Dzisiaj ten walec będzie zahamowany - mówił w programie "Money. To się liczy" senator niezależny Wadim Tyszkiewicz. - Mam nadzieję, że wiosną Polacy się obudzą, bo senat to za mało - przekonywał wieloletni prezydent Nowej Soli.

13-11-2019
0
0
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
bEUogMuF
KOMENTARZE
(24)
Babcia
2 lata temu
Wiecie już na kogo głosować w maju
ZK590
2 lata temu
chyba właściwy człowiek na właściwym miejscu. Światełko w tunelu.
OZI
2 lata temu
BLOKADA --- MASAKRA --- CZY DOBRZE CZY ŹLE BLOKADA TOTAL OPOZYCJA --- A PYTAM SIĘ GDZIE PLAN NA RZĄDZENIE OPOZYCJI --ZERO ,ALE BLOKADA!!!
bEUogMuX
ArSi
2 lata temu
Będzie tak...opozycja będzie blokować co się da, PiS udowodni społeczeństwu, że to co się dzieje to wina opozycji, poczekają kilka miesięcy. Opozycja starci poparcie i wtedy rozwiążą parlament. Będą nowe wybory a po nich opozycja będzie rządzić w szaletach miejskich.
filo
2 lata temu
Kiedy do wielu dotrze, ze Polacy wybrali "mniejsze zło" !!! O tym "wielkim" to chyba całodzienna wyliczanka nie wystarczy. Ale skrót - złodzieje, kłamcy i renegaci chyba wystarczy. "Mrówka" , która wejdzie na drzewo widzi dalej (niż na ziemi) ale nic z tego nie rozumie!!! To w sprawie Pana Wadima!!!
...
Następna strona