Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Kopacz-Domańska
Agnieszka Kopacz-Domańska
|
aktualizacja

Optymistyczna wizja prezesa Glapińskiego. "Wierzę bardziej w unijne prognozy, mówiące o spowolnieniu"

- Z ostatniego wystąpienia prezesa NBP wynika, że jego intencją jest gaszenie oczekiwań inflacyjnych - powiedział w programie "Newsroom" WP prof. Artur Nowak-Far ze Szkoły Głównej Handlowej. - W związku z tym ta wizja przyszłości, którą przed nami roztacza, jest nadmiernie optymistyczna. Wierzę bardziej w prognozy unijnego komisarza ds. gospodarki, bo on mówi o całej UE, nie tylko o Polsce. Wszystko wskazuje na to, że spowolnienie gospodarcze w wielu krajach będzie duże. Widać to już w ujęciu lokalnym, w przedsiębiorstwach, które zapowiadają zwolnienia.
KOMENTARZE
(30)
Drogi Ministe...
rok temu
Złotówka umocniłaby się, gdyby Polska otrzymała pieniądze z KPO, przyznaje prezes NBP i morawiecki, czy więc do kosztów utrzymania ziobry doliczymy straty związane ze słabą złotówką? Przecież, to są ogromne koszty dla naszego społeczeństwa, za wszystkie importowane surowce i rzeczy, takie jak między innymi węgiel, gaz, ropę, płacimy w walutach obcych, powoduje to wzrost inflacji, co dotyka bezpośrednio, każdego z nas. Polacy zaś, dla zagranicznych przedsiębiorców stają się jeszcze tańszą siła roboczą, zagraniczne firmy produkują w Polsce za tanią złotówkę, a sprzedają u siebie za drogie euro.
Lll
rok temu
Glapinski = Kononowicz = prawda
Pixie
rok temu
Jesteśmy modelkami , Pixie i Dixie z ustami jak karpie ,blond długonogie i cycami jak donice,każda z nas ma pensje po 50 tys miesięcznie,które są opłacane przez podatnika.
marzi1958
rok temu
I pomyśleć że taki geniusz bankowy- przeznał sobie 650 tyś PREMII?!!!!
Cogito
rok temu
Jak ten misiek jest ekspertem to ja jestem kosmitą. Quo Vadis Polsko z takimi ekspertami.
...
Następna strona