Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Oszuści wyłudzają dane, oszukani zostają z kredytem. Jak się chronić?

- To jest bardzo częsta praktyka. Wiąże się to przede wszystkim z kradzieżą naszych danych osobowych, które są później wykorzystywane do zaciągania zobowiązań finansowych. Biorą kredyty, pożyczki, kupują sprzęt na raty, a my w ogóle o tym nie wiemy. Musimy chronić swoje dane osobowe, przede wszystkim nasz numer PESEL - powiedział w "Money. To się liczy" Adam Łącki, prezes Krajowego Rejestru Długów. Wytłumaczył też, jak się przed tym uchronić.

288
Podziel się:
KOMENTARZE
(288)
Tristyna
2 lata temu
Czy zostałeś oszukany? chcesz go odzyskać? wypróbuj Global Funds Recovery Experts pod adresem ( w w w. gfrexperts .com ) Pomogli mi odzyskać 48 000 dolarów, które straciłem na rzecz oszustów. Wypróbuj je i odzyskaj pieniądze
Klient
2 lata temu
Jeśli PESEL wystarczy do kredytu, pożyczki, zakupów na raty, to znaczy ze chory jest system. Nikt nie wie skąd ktoś wziął jego PESEL. To bank powinien mieć w takim wypadku problem że nie uwiarygodnił klienta a nie nic nie przeczuwajacy człowiek.
Woj
2 lata temu
jak można dać komuś kredyt bez udziału osoby z własnym dowodem osobistym ? To winny jest ten kto ten kredyt daje. Chyba proste.
vad
2 lata temu
Za dużo wydajemy na bzdety i gadżety, które tracą na wartości.. No ale jak chce się mieć najnowsze modele, być modnym i cool, to trzeba płacić. Szkoda że często na kredyt. Co innego, gdy nas stać, ale od małego kształtowany jest konsumpcjonizm, rywalizacja na ubrania, wczasy, samochody, telefony i gadżety..Na pokaz wystawne wesela, chrzciny, komunie… Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emerytura nie jest Ci potzerbna . Jasno wyjaśnia się tam jak kupno pseudopotrzebnych nam rzeczy wpływa destrukcyjnie na nasz majątek ale też jak osiągnąć finansową wolność.
szara
2 lata temu
I to jest kolejny przykład na to, ż niezależne i niezawisłe należy dogłębnie wyczyścić i zreformować.
...
Następna strona