Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Otwarcie dyskotek i klubów muzycznych. Semeniuk: To za wczesny etap

Od czerwca możliwe będą koncerty, a co z dyskotekami? – To za wczesny etap – mówi w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. – Musimy pamiętać, że proces odmrażania idzie równolegle z narodowym programem szczepień, a tutaj będziemy tworzyć dodatkową pulę zachęt dla tych, którzy jeszcze z nich nie skorzystali - zapowiedziała minister. Szczegółów jednak nie chciała zdradzać.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
KOMENTARZE
(5)
MicZel
rok temu
Co oni p*eprzą. Meksyk, Brazylia, Karaiby, cała Afryka, kraje południowej Azji oraz wszystkie państwa wyspiarskie, Malediwy, Seszele, Polinezja wszystko jest otwarte, problem istnieje tylko w krajach wysoko rozwiniętych i rozwijających się ekonomicznie. I tak to powstał c*vid, lek na spowolnienie gospodarki światowej. A W*han reklamuje się od roku dla turystów. Poszukajcie spotów reklamowych.
Zaszczepieni
rok temu
A dlaczego w pełni zaszczepieni nie mogą się bawić na dyskotekach czy dancingach. W co jest grane?
Dex28
rok temu
To jest banda! Większość to już przechorowała i połowa Polski zaszczepiona! Po co jeszcze czekać?!
hkjj
rok temu
Nigdy juz nie oworzą.. nie łudzcie się
Gregor
rok temu
Rząd koniecznie chce doprowadzić do czwartej fali na jesieni, dlatego w lecie za wszelką cenę ogranicza liczbę zarażeń, podobnie rząd działał w ubiegłym roku. Lato to najlepszy okres na zarażanie się, choroby w lecie przechodzi się najlżej.