Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marek Kacprzak
Marek Kacprzak
|

Personel medyczny to słaby punkt także prywatnych placówek. "Będziemy walczyć, by rozpoczął pracę"

- Każde łóżko jest wagę złota - mówiła w programie "Newsroom" Anna Rulkiewicz, prezes zarządu Lux Med, wyjaśniając, dlaczego prywatne placówki zdecydowały się podpisać porozumienie z rządem i oddadzą na potrzeby walki z pandemią ok. 1000 miejsc w swoich szpitalach. Może to mieć konsekwencje dla dotychczasowych pacjentów prywatnej opieki zdrowotnej. Niektóre zabiegi mogą być przenoszone do innych placówek, a niektóre będą opóźnione. - Rośnie tak duża liczba pacjentów z COVID-19, że musimy wszyscy stanąć do walki; dla niektórych będzie to oznaczało przesunięcie terminu - wyjaśniła. Podkreślała, że oddanie 1000 łóżek będzie ogromnym wyzwaniem dla prywatnych placówek. - Będziemy musieli naprawdę ciężko walczyć o nasz personel, żeby rozpoczął pracę nad rzecz pacjentów covidowych. Mam nadzieję, że wola i energia jest - mówiła.

KOMENTARZE
(38)
nick
3 lata temu
A skąd Luxmed weźmie personel do obsługi tych chorych? Przecież żaden dyżur w prywacie nie mógłby być obsadzony gdyby nie pracownicy zewnętrzni, dla których to jest zwykle druga albo trzecia praca. Cudownie się rozmnożą?
C19
3 lata temu
Czyli można się już z luxmed wypisać....została babka zielarka😂
emeryt
3 lata temu
Przyszła pora na prywatną służbę zdrowia. Sasin i inni geniusze zniszczą i ten sektor. Jak widać na ulicach na nowe "suki" są pieniądze, na karetki pogotowia zabrakło. Brawo suwerenie, brawo symetryści. Jeszcze trochę i będziemy na Białorusi.
ja2
3 lata temu
Ale ja nie po to płacę dodatkowe składki, żeby czekać dłużej w kolejce. Proszę przeczytać zapisy w umowie.
wwe4
3 lata temu
testy ba boreliozę w tym L z łaską, że promocja ok ponad 500 zł, podczas, gdy w szpitalu każdym 2 razy po 80 zł.
...
Następna strona