Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Protest rolników w związku z ustawą przygotowaną przez PiS, zwaną piątką dla zwierząt. - Oczekujemy traktowania takiego samego jak rolników z innych krajów europejskich, które taki zakaz wprowadziły u siebie. Więc stosowne odszkodowania dla hodowców oraz odpowiednio długi vacatio legis. Jeśli takie zapisy nie trafią do ustawy, będziemy apelowali do prezydenta o weto - powiedział w programie "Newsroom" Szczepan Wójcik, prezes Fundacji Polska Ziemia, hodowca norek. - Pamiętajmy, że rolnicy, którzy mają duże kredyty w bankach, już otrzymują telefony, aby przygotowywali się do tego, żeby spłacać kredyty. Tylko ja mam 200 mln zł kredytów, osób z kredytami jest znacznie więcej. Sumując to będzie około 3 mld zł - dodał.

KOMENTARZE
(412)
trbyte
4 lata temu
wojcik przyznał,ze pieniadze dostali od holendrów,ze do nich naleza fermy...wystarczy sprawdzic legalnosc....i po chłopczyku
qqq
4 lata temu
200 mln. kredytu, czyli zabezpieczeniem majątek wart min. 300 mln. A ile na koncie? Biedaczek.
kosiorx
4 lata temu
taaa jak trzeba jezdzic fura za banke albo zyc w domu za pare milionow to nie ma problemow, sobie zyja (i mi nic do tego ) tylko jak przychodza gorsze czasy to niech nie pie...la w telewizji kredyt 200baniek o ja biedny!!! tak jak Ci wszyscy Polscy artysci co teraz placza ze emerytury glodowe ale jak w rok zarabiali co kowalski w 10 albo 20 lat to sie nie zalili !!! krew zalewa!!!
emi
4 lata temu
no to zdolność kredytowa miał niezłą , tylko po klatkach i stanie fermy domniemamy ,ze kasę wpompował w co innego ,może w deweloperkę
openm
4 lata temu
Od mięsożernych po piątaku a od wegetarian po 2 dychy na odszkodowanie dla branży futrzarskiej. A norki będą teraz hodowane w Chinach.
...
Następna strona