Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. PBE
|
aktualizacja

PiS kontynuuje objazd po Polsce. "Prezes ma rozpisany plan do końca czerwca 2023 r."

47
Podziel się:

Ani prezes PiS Jarosław Kaczyński, ani ja nie przerywamy naszych działań i spotkań w sierpniu; prezes swój plan ma rozpisany wręcz do czerwca przyszłego roku - zapowiedział Mateusz Morawiecki. Premier podkreśla, że Kaczyński w ten sposób "przełamuje mury".

PiS kontynuuje objazd po Polsce. "Prezes ma rozpisany plan do końca czerwca 2023 r."
Jarosław Kaczyński 23 lipca odwiedził Poznań (East News, Lukasz Gdak)

O planach Kaczyńskiego premier Morawiecki poinformował w trakcie wtorkowej (2 sierpnia) konferencji prasowej. Zapytano go, czy prezes partii nadal będzie tak aktywny. Mateusz Morawiecki zaznaczył, że podróże będą kontynuowane, a obecnie jest "jeszcze większe zainteresowanie tematami czysto wakacyjnymi".

Pan prezes swój plan ma rozpisany - z tego, co wiem, z tego, co rozmawialiśmy - wręcz do czerwca przyszłego roku - zapowiadał Morawiecki.

Premier dodał, że plan Kaczyńskiego jest "niezwykle intensywny".

- Naprawdę wspaniale, że pan prezes komunikuje się tak szeroko i będzie dostępny w tylu miejscach w Polsce. Ważne, aby przełamywać ten mur, czy zmowę milczenia, mur obojętności ze strony niektórych mediów. Musimy docierać bezpośrednio - tłumaczył Morawiecki.

Także sam premier zapowiedział, że będzie więcej rozmawiać z obywatelami.

W mniejszym stopniu może na szerokich spotkaniach z mieszkańcami, chociaż i ich nie wykluczam, ale w większym stopniu poprzez różnego rodzaju skoncentrowane merytorycznie na poszczególnych zagadnieniach spotkania - podkreślił szef rządu.

Morawiecki zakończył, że cała partia "pracuje i jest w terenie".

Przypomnijmy, że jesienią 2023 r. czekają nas wybory samorządowe oraz parlamentarne. Chociaż PiS chce przesunąć wybory lokalne na 2024 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(47)
abc
2 lata temu
Kaczyński "przełamuje mury". He, he ... Właśnie przełamał mur swojej ochrony i zetknął się z PRAWDZIWYM obrazem kraju, który stworzył. I tak go to przeraziło, że czmychnął na tych swoich krótkich nóżkach kurcgalopkiem na Żoliborz. Tchórz, który boi się własnego narodu.
Jan
2 lata temu
Ciekawe gdzie się podzieją szczury jak przegrają wybory i nowy prokurator zacznie ich rozliczać za defraudacje państwowej kasy. Listę przekrętów można usłyszeć w już kultowym skeczu kabaretu neo... Do tego doszedł ostatni skok na Lotos. Konta w ramach podatkowych pewnie w mln USD.
robolbezrobot...
2 lata temu
państwo oddaje twoje pieniądze po prostu ich nie potrzeba - czego nie rozumiesz - chciwość pracodawców rusza inflację bo nie chcą podniesienia standardu życia
Tomas
2 lata temu
Pis tylko za 2020r. jak można wyczytać w internecie otrzymał 20 mln zł dotacji. Jest za co jeździć po Polsce i wciskać nam kit!!! Każdy chyba widzi co się dzieje I jak się mają słowa prezesa do rzeczywistości. A można byłoby te pieniądze przeznaczyć na inne szczytne cele !!!
Koni
2 lata temu
Omotać umysły. Nowe hasło wyborcze.
...
Następna strona