Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poczta Polska wprowadza część usług do internetu. Potrzebny profil zaufany

29
Podziel się:

Klient będzie mógł zgłosić online chęć skorzystania z wybranych usług Poczty Polskiej. Swoją tożsamość potwierdzi za sprawą profilu zaufanego.

Poczta Polska wprowadza część usług do internetu. Potrzebny profil zaufany
Poczta Polska w internecie. Będziesz potrzebować profilu zaufanego (zdj. ilustracyjne). (Flickr, Lukas Plewnia - CC BY-SA 2.0)
bEDqmtjF

Klienci Poczty Polskiej nie muszą już pojawiać się w jej placówkach, by zgłosić chęć skorzystania z części usług oferowanych przez operatora. Usługi będą dostępne w ramach eFormularzy.

Jak tłumaczy firma w komunikacie, w sieci skorzystamy z usług: eINFO: awizo, polecony do skrzynki, dosyłanie, doręczenie na życzenie oraz przechowywanie.

"Z wszystkich tych usług Klienci mogą skorzystać składając odpowiednie żądanie czy zlecenie w placówce pocztowej albo przez Internet" - czytamy w komunikacie.

bEDqmtjH
Zobacz także: Zobacz: Producent polskiego leku na koronawirusa apeluje o osocze. "Potrzebujmy dawców, którzy świeżo przeszli chorobę"

Jednak niektóre z tych usług wymagają potwierdzenia tożsamości. Do tego klientom PP, którzy chcą skorzystać z usług operatora w sieci, posłuży profil zaufany.

bEDqmtjN

Od teraz, by zamówić wybraną usługę, trzeba wypełnić formularz na stronie eformularze.poczta-polska.pl. Potwierdzenie wybranej usługi otrzymamy na nasz adres e-mail.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDqmtki
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(29)
Juzek
rok temu
Myślałem że ta rewolucja polega na zadzwonieniu do drzwi a nie wrzuceniu awiza gdy odbiorca jest w domu. A tu nic z tych rzeczy, po prostu listonosz nic nie będzie pisał.
klient
rok temu
Poczta Polska, instytucja, która dostarcza wyłącznie awizo. W której są trzy stanowiska z czego dwa dyskę nieczynne a przed trzecim stałe kolejki.
Ślązak teraz ...
rok temu
Poczta polska regularnie okrada mnie z przesyłek z Chin. Bo to poczta polska. Jaką mam gwarancję, że nie wyrzucą np. poleconego? ŻADNĄ.
bEDqmtkj
zacofany
rok temu
Ja ufam tylko sobie,reszcie nie wierze
Xxxx
rok temu
Siedzisz w domu a listonosz i tak wrzuci awizo do skrzynki bo mu się niechce wejsc i zapukac do drzwi
...
Następna strona