Trwa ładowanie...
bECVaGlh
Notowania
Przejdź na

Polacy ruszyli na wakacje. Ale miejsc noclegowych nie brakuje

- Baza noclegowa jest w Polsce na tyle rozbudowana, że da się jeszcze znaleźć miejsce nad morzem - mówi w programie "Money. To się liczy" Anna Kryjer, dyrektor sprzedaży w portalu noclegowym Nocowanie.pl. W miniony weekend sieć obiegły zdjęcia z zatłoczonej plaży we Władysławowie. - To właśnie tam jest obecnie największe obłożenie - mówi Kryjer. To jednak nie znaczy, że w nadmorskich kurortach nie ma już miejsc. - W Łebie, Karwi czy Krynicy Morskiej może być trudniej, ale na przykład już Rewal, Chłapowo czy Grzybowo problemu nie powinniśmy mieć - twierdzi dyrektor sprzedaży Nocowanie.pl. Miejsca znajdą się również w miejscowościach górskich - czy to w Tatrach, czy Karkonoszach czy w Beskidzie Śląskim.

04-08-2020
Tagi:
wakacje, turystyka, urlop, noclegi
0
0
130
Podziel się
Komentarze (130)
zobacz więcej komentarzy (130)
bECVaGlt
KOMENTARZE
(130)
Mar
rok temu
Jak to jest , masę ludzi jest na opiece, bo boi się przysłać dzieci do szkoły lub przedszkola, a zagranicę się nie boją z dziećmi jechać? Ludzie wstawiają zdjęcia z dziećmi z zagranicy na FB. Gdzie jest kontrola zdalna! To jest wyłudzenie udokumentowane publicznie. ZUS powinien skupić się na tych działaniach zdalnych i ludziach przekraczacych granicę. Jak się bierze świadczenie z ZUS, to się siedzi w domu.
Olo
rok temu
Paragonów fiskalnych w Mielnie nie dają.Szok gdzie Urzędnicy?
Piotrek
rok temu
O tej porze rzucili sie na wakacje ja to jade na wakacje nad morze ale w grudniu nie teraz lub jak zamkna warszawe wtedy jade na wczasy
bECVaGlL
Ja
rok temu
My Chorwacja wolę tłuc się kilkanaście godz i mieć piękną pogodę ciepłe morze ciszę i pokój
Gret
rok temu
Szaleństwem jest że wiosną latem ludzie unikają słońca i świeże go powietrza. Gdzie jest dziura ozonowa i Greta?
...
Następna strona