Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|
aktualizacja

Polacy rzucili się do rezerwacji. "Wzrost o 30 proc. Turystyka ma się wyśmienicie"

- Mamy w turystyce bardzo dobry czas - powiedział w programie „Newsroom” WP Marek Kamieński, ekspert ds. turystyki. – Od 2019 r. nie zbankrutowało w Polsce żadne duże biuro podróży. A mieliśmy po drodze pandemię i lockdowny, więc ryzyko było duże. Sprzedaż wyjazdów wakacyjnych w 2022 r. poszła w górę o 20 proc. w porównaniu z rekordowym rokiem 2019. Ale na tym dobrych wiadomości nie koniec, bo patrząc na wyniki ze stycznia tego roku, już widzimy wzrost o 30 proc. w stosunku do roku ubiegłego w ofertach first minute. Turystyka wyjazdowa ma się wyśmienicie.

47
Podziel się:
KOMENTARZE
(47)
Bartek
rok temu
Bardzo ciekawe....zastanawiam się ilu ludzi zeszło na margines turystyczny ....przecież coraz mniej osób niepełnosprawnych że pozwolić sobie na jakikolwiek wyjazd....nawet krótki wypad robi się nie lada luksusem dla wybranych ....orientowałem się w cenach noclegów w we Włoszech .. .kosmos ...nawet nie będę próbował wyliczać ile procentowo podrożały same noclegi ....ale kosmicznie dużo drożej ...makabra ..."turystyka ma się znakomicie" ??? ...ciekawe naprawdę ....
svcc
rok temu
Skończyły się czasy beztroskiego wydawania pieniędzy. Wiele osób prowadzi życie na pokaz. Za dużo wydajemy na bzdety i gadżety, które tracą na wartości.. No ale jak chce się mieć najnowsze modele, być modnym i cool, to trzeba płacić. Szkoda że często na kredyt. Co innego, gdy nas stać, ale od małego kształtowany jest konsumpcjonizm, rywalizacja na ubrania, wczasy, samochody, telefony…. Na pokaz wystawne wesela, chrzciny, komunie… Przeczytajcie sobie ksiązke pt. Emerrytura nie jest Ci potzrebna . Jasno wyjaśnia się tam jak kupno pseudopotrzebnych nam rzeczy wpływa destrukcyjnie na nasz majątek ale też jak osiągnąć finansową wolność.
Barrakuda
rok temu
A może to jest tak, że zamiast oszczędzac i czekać aż inflacja zeżre te ciułane lokaty do reszty, to lepiej trochę przebalować na wczasach?
opo
rok temu
a tu taka bieda w R.P.!!!!!! i jak teraz opozycja wygra wybory????
olek
rok temu
Teraz najlepszym sposobem na zarobek jest wynajmowanie nieruchomości. Aby nieruchomość zachowała swoją wartość trzeba współpracować z dobrym zarządzającym nieruchomościami. Mam doświadczenie w branży i wieloletniej współpracy z administrującym Polzen z Gdańska i z całym sercem polecam.
...
Następna strona