Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Engelking: na monitoringu brak spotkania Kaczmarek-Netzel

0
Podziel się:

Monitoring hotelowy nie zarejestrował żadnego spotkania Janusza Kaczmarka i Jaromira Netzla 5 lipca - mówił wiceprokurator generalny Jerzy Engelking na piątkowej konferencji w prokuraturze. Dodał, że dokładnie o północy w hallu hotelu pojawił się poseł Samoobrony Lech Woszczerowicz.

Engelking: na monitoringu brak spotkania Kaczmarek-Netzel
(PAP/ Tomasz Gzell)

Monitoring hotelowy nie zarejestrował żadnego spotkania Janusza Kaczmarka i Jaromira Netzla (na zdjęciu) 5 lipca - mówił wiceprokurator generalny Jerzy Engelking na piątkowej konferencji w prokuraturze. Dodał, że dokładnie o północy w hallu hotelu pojawił się poseł Samoobrony Lech Woszczerowicz.

Engelking dodał, że nie ma też nagrania z pokoju Ryszarda Krauzego ze spotkania z Kaczmarkiem na 40. piętrze Marriotta - tak samo jak ze spotkania Krauzego z Woszczerowiczem, gdzie poseł był 29 minut,

Według Engelkinga, Krauze tuż przed północą w trzysekundowej rozmowie zaprosił Woszczerowicza do Mariotta. Ten wjeżdżając na 40. piętro - podkreślał Engelking - sprawiał wrażenie zagubionego w przeciwieństwie do Kaczmarka. Następnego dnia około 6.00 rano Woszczerowicz miał prosto z Sejmu "w dużym pośpiechu" miał jechać na niezapowiedziane spotkanie z ówczesnym wicepremierem Andrzejem Lepperem.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)