Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jacek kurski
05.10.2009 16:16

Jacek Kurski zatrzymany przez policję

Na jednej z olsztyńskich dróg europoseł jechał o 39 km za szybko.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Poseł do Parlamentu EuropejskiegoJacek Kurskitak się spieszył na otwarcie swojego biura w Olsztynie, że na jednej z ulic przekroczył dozwoloną prędkość. *

Policjanci zatrzymali samochód europosła BMW X 5 na ulicy Sielskiej, bo przekroczył prędkość o prawie 40 km/h. Na drodze, gdzie poseł został zatrzymany obowiązywało ograniczenie do 70 kilometrów na godzinę, a Kurski jechał z prędkością 109 kilometrów na godzinę.

Jak poinformowała Izabela Niedźwiecka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Jacek Kurski pokazał funkcjonariuszom immunitet poselski. Jedyne co policjanci mogli w tym wypadku zrobić, to pouczyli europosła - dodała Niedźwiecka.

Za takie wykroczenie jakie popełnił Kurski można dostać mandat od 200 do 300 złotych i 6 punktów karnych. Pytany o to zdarzenie przez dziennikarzy, Kurski twierdzi, że nic mu nie wiadomo, by naruszył dziś w Olsztynie przepisy drogowe. _ - Policjanci mnie zatrzymali, bo mnie rozpoznali i mnie lubią i chcieli, żebym zdążył _ - powiedział europoseł.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to nie jedyne dziś wykroczenie Jacka Kurskiego w Olsztynie. Na ulicy Curie Skłodowskiej włożono mu za wycieraczkę mandat za złe parkowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: jacek kurski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz