Notowania

lech kaczyński
21.05.2008 06:48

Kamiński z Brukseli pokieruje kampanią

Prezydencki minister raczej wróci do PE. Ale i tak pokieruje kampanią Lecha Kaczyńskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Wiosną 2009 roku Michał Kamiński najprawdopodobniej wróci do Parlamentu Europejskiego. Nie oznacza to jednak, że nie będzie kierował kampanią prezydencką Lecha Kaczyńskiego.

Z informacji_ Gazety Wyborczej _wynika, że w zamian za przejście z Parlamentu Europejskiego do Kancelarii Prezydenta, Michałowi Kamińskiemu obiecano, że znajdzie się na pierwszym miejscu warszawskiej listy PiS do europarlamentu wiosną 2009 roku.

Jednak jako potencjalny eurodeputowany Kamiński nadal będzie dbać o wizerunek publiczny prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Według informacji - _ Gazety Wyborczej _ sztab wyborczy będzie tworzony poza Kancelarią Prezydenta.

* **ZOBACZ TAKŻE: **
* [ Prezydent w sali wstydu. PiS zdziwiony ]( http://news.money.pl/artykul/prezydent;w;sali;wstydu;pis;zdziwiony;,180,0,343220.html )
* [ Kamiński: W Pałacu nie ma koterii i wojen ]( http://news.money.pl/artykul/kaminski;w;palacu;nie;ma;koterii;i;wojen,7,0,343047.html )
* [ Tusk: Prezydent broni PiS w mediach jak niepodległości ]( http://news.money.pl/artykul/tusk;prezydent;broni;pis;w;mediach;jak;niepodleglosci,122,0,342906.html )
Tagi: lech kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz