Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kolejny kandydat w wyborach prezydenckich

0
Podziel się

Marek Jurek będzie kandydował, ponieważ od obowiązku nie można się uchylać.

Kolejny kandydat w wyborach prezydenckich
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDAPnRTp

Przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek poinformował w sobotę w Warszawie, że wystartuje w wyborach prezydenckich. Jak zaznaczył, będzie kandydował, ponieważ _ od obowiązku nie można się uchylać _.

_ - Będę kandydował dlatego, że nasze państwo i nasze życie publiczne potrzebuje zmian. Potrzebujemy dzisiaj i chcemy władzy, którą będziemy szanować, ale przede wszystkim potrzebujemy władzy, która będzie szanować Polaków _ - powiedział Jurek podczas konwencji wyborczej swojej partii.

Jak mówił, _ polskiej polityce trzeba przywrócić zasady, przekonania i odpowiedzialność _.

bDAPnRTr

Jurek opowiedział się m.in. przeciw wprowadzeniu w Polsce waluty europejskiej - euro. Zadeklarował, że jeżeli zostanie głową państwa, to przez okres jego prezydentury _ polski pieniądz narodowy pozostanie bezpieczny _.

Jak zaznaczył, jego celem jest wejście do drugiej tury wyborów prezydenckich. Podkreślił jednocześnie, że jego kampania wyborcza odniesie sukces przede wszystkim wtedy, gdy uda mu się zachęcić wielu - przede wszystkim młodych - ludzi do zaangażowania w sprawy publiczne. _ Wygramy Polskę _ - podkreślił b. marszałek Sejmu.

ZOBACZ TAKŻE:

bDAPnRTx

bDAPnRTS
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
KOMENTARZE
(0)