Notowania

wybory na prezydenta
13.02.2010 13:35

Kolejny kandydat w wyborach prezydenckich

Marek Jurek będzie kandydował, ponieważ od obowiązku nie można się uchylać.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek poinformował w sobotę w Warszawie, że wystartuje w wyborach prezydenckich. Jak zaznaczył, będzie kandydował, ponieważ _ od obowiązku nie można się uchylać _.

_ - Będę kandydował dlatego, że nasze państwo i nasze życie publiczne potrzebuje zmian. Potrzebujemy dzisiaj i chcemy władzy, którą będziemy szanować, ale przede wszystkim potrzebujemy władzy, która będzie szanować Polaków _ - powiedział Jurek podczas konwencji wyborczej swojej partii.

Jak mówił, _ polskiej polityce trzeba przywrócić zasady, przekonania i odpowiedzialność _.

Jurek opowiedział się m.in. przeciw wprowadzeniu w Polsce waluty europejskiej - euro. Zadeklarował, że jeżeli zostanie głową państwa, to przez okres jego prezydentury _ polski pieniądz narodowy pozostanie bezpieczny _.

Jak zaznaczył, jego celem jest wejście do drugiej tury wyborów prezydenckich. Podkreślił jednocześnie, że jego kampania wyborcza odniesie sukces przede wszystkim wtedy, gdy uda mu się zachęcić wielu - przede wszystkim młodych - ludzi do zaangażowania w sprawy publiczne. _ Wygramy Polskę _ - podkreślił b. marszałek Sejmu.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Sikorski kontra Komorowski - Tusk: Wybór ofensywny ]( http://news.money.pl/artykul/sikorski;kontra;komorowski;-;tusk;wybor;ofensywny,150,0,586902.html )
* [ Nałęcz na prezydenta ]( http://news.money.pl/artykul/nalecz;na;prezydenta,25,0,562713.html )
* [ Szmajdziński: Nie ma Tuska i szanse wyrównane ]( http://news.money.pl/artykul/szmajdzinski;nie;ma;tuska;i;szanse;wyrownane,222,0,585182.html )

Tagi: wybory na prezydenta, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz