Notowania

kwaśniewski
08.10.2007 11:10

Kwaśniewski: Potrzebna debata Kaczyński-Tusk

Zdaniem byłego prezydenta dla dobra polskiej demokracji należy zorganizować debatę premiera Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Zdaniem byłego prezydenta dla dobra polskiej demokracji należy zorganizować debatę premiera Kaczyńskiego zDonaldem Tuskiem.

Wcześniej rzecznik rządu Jan Dziedziczak powiedział, że premierJarosław Kaczyńskispotka się ze zwycięzcą debaty Kwaśniewski-Tusk. Ta debata ma się odbyć na początku przyszłego tygodnia.

"Ja nie mam specjalnie powodów do powtarzania debaty z Jarosławem Kaczyńskim, bo według opinii publicznej ją wygrałem" - skomentował to Kwaśniewski.

ZOBACZ TAKŻE:
Dziedziczak: Niech Tusk pokaże dokumenty"Dla dobra polskiej demokracji naprawdę potrzebna byłaby debata Kaczyński-Tusk" - ocenia były prezydent.

Dopytywany, czy zgodzi się porozmawiać z J. Kaczyńskim po raz drugi, Kwaśniewski odparł: "Oczywiście, że tak". Jak dodał, ta "dogrywka" jest "mało prawdopodobna, ale możliwa".

"Dlaczego nie zrobić by debaty trochę innej, na zasadzie "grona mędrców", starszych panów, którzy mogliby ocenić to, co się w Polsce dzieje - np.Lech Kaczyński- obecny prezydent,Lech Wałęsa - były prezydent,Aleksander Kwaśniewski- były prezydent. Niech TVN wyjdzie z taką propozycją. (...) To byłoby interesujące" - dodał Kwaśniewski w rozmowie na antenie TVN 24.

Tagi: kwaśniewski, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap, wybory
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz