Notowania

euro 2012
12.12.2008 10:23

Lato dementuje: Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie

Szef PZPN zapewnia, że mistrzostwa zorganizujemy ze wschodnim sąsiadem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

*_ - Euro 2012 odbędzie się w Polsce i na Ukrainie - _ zapewnia prezes PZPN Grzegorz Lato. *
W rozmowie z _ Dziennikiem _ szef UEFA Michelle Platini miał powiedzieć, że jeśli Kijów nie zdąży z budową stadionu, to Polska może sama zorganizować mistrzostwa.

Grzegorz Lato stanowczo wyklucza taką ewentualność. Doniesienia gazety traktuje jako niepotrzebną sensację. Prezes PZPN dodaje, że Polska i Ukraina są na dobrej drodze i mistrzostwa na pewno odbędą się w tych dwóch krach.

POSŁUCHAJ SZEFA PZPN:

W środę w szwajcarskim Nyon zebrał się komitet sterujący UEFA, który ocenił polsko-ukraińskie przygotowania do Euro. Adam Olkowicz z PZPN powiedział po rozmowach, że UEFA zauważa postęp we wszystkich dziedzinach.

Trzy dni temu delegacja, złożona z przedstawicieli PZPN, ministerstwa sportu i spółki PL 2012, odwiedziła Ukrainę. Po powrocie minister sportu,Mirosław Drzewiecki, zapewniał, że postępy w pracach widać wyraźnie także u naszych wschodnich sąsiadów.

POSŁUCHAJ MINISTRA SPORTU:

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Ukraina zlikwidowała Narodową Agencję do spraw Euro ]( http://news.money.pl/artykul/ukraina;zlikwidowala;narodowa;agencje;do;spraw;euro,59,0,386363.html )
* [ Platini ostrzega: Zabierzemy wam Euro! ]( http://news.money.pl/artykul/platini;ostrzega;zabierzemy;wam;euro,177,0,384945.html )
* [ Czy kryzys zaprzepaści przygotowania do Euro 2012? ]( http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/czy;kryzys;zaprzepasci;przygotowania;do;euro;2012,169,0,383657.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: euro 2012, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz