Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lepper
06.09.2007 14:59

Lepper: Potrzebny akt oskarżenia o zabójstwo Blidy

Szef Samoobrony Andrzej Lepper powiedział, że wybory nie będą do końca uczciwe, jeśli nie powstaną sejmowe komisje śledcze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Szef Samoobrony Andrzej Lepper powiedział, że wybory nie będą do końca uczciwe, jeśli nie powstaną sejmowe komisje śledcze. Chodzi o zbadanie działalności CBA w akcji w Ministerstwie Rolnictwa oraz ABW przy wkroczeniu do domu Barbary Blidy.

Zdaniem Leppera, potrzebny jest akt oskarżenia o zamordowanie Barbary Blidy. Szef Samoobrony podkreślił, że wejście funkcjonariuszy ABW do jej domu było bezzasadne. Lepper potępił również zatrzymanie posła Samoobrony Lecha Woszczerowicza.

Zdaniem Leppera, tak zwana afera gruntowa została wymyślona. Szef Samoobrony podkreślił, że w tej chwili odwraca się uwagę od legalności akcji CBA, a zamiast tego mówi się o przecieku.

_ Szef Samoobrony zapowiedział, że niebawem ujawni dokumenty dotyczące nielegalnego finansowania Porozumienia Centrum przez fundację prasową "Solidarność". Dodał, że zatrzymywanie obywateli jest nową taktyką PiS w kampanii wyborczej. _Lepper powiedział też, że jego partia popełniła błąd, współtworząc koalicję z Prawem i Sprawiedliwością. Lepper podkreślił, że PiS łamie prawo i dąży do utrzymania władzy za wszelką cenę.

Były wicepremier zapowiedział też, że w ciągu dwóch dni podejmie decyzję w sprawie formy współpracy z Ligą Polskich Rodzin. Podkreślił, że działacze terenowi Samoobrony sprzeciwiają się zisntytucjonalizowaniu koalicji LiS.

Tagi: lepper, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz