Notowania

arimr
27.07.2007 14:34

Leszek Droździel - nowy szef ARiMR

Leszek Droździel został nowym prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jacek Turczyk)

Leszek Droździel został nowym prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Premier Jarosław Kaczyński powołał go w miejsce odwołanego Janusza Osucha.

Leszek Droździel ma 51 lat, pracuje w ARiMR od stycznia 2006 roku. Początkowo był doradcą prezesa Agencji, a następnie dyrektorem Gabinetu Prezesa. Od 27 kwietnia ubiegłego roku był zastępcą prezesa ARiMR nadzorującym Pion Preferencyjnych Środków Krajowych i Wspólnej Polityki Rolnej oraz Departament Rybactwa.

Jak informuje rzecznika ARiMR, Droździel jest magistrem zootechniki, doktorem nauk ekonomicznych, ukończył również studia podyplomowe z zakresu ekonomiki i organizacji przemysłu mleczarskiego na Wydziale Technologii i Żywności Akademii Rolniczo -Technicznej w Olsztynie, a także studia podyplomowe w zakresie skarbowości na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Odbył staże we Francji i w Niemczech.

W latach 1990-94 Droździel był wiceburmistrzem miasta i gminy Gryfice, a następnie przez pięć lat pracował w szczecińskiej administracji skarbowej. Od 2003 do 2005 roku był wiceburmistrzem miasta i gminy Choszczno.

Tagi: arimr, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz