Notowania

Jarosław Kaczyński
26.02.2008 17:31

Macierewicz: Tusk chce zniszczyć polskie służby

Były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego uważa, że rządy PO i PSL cechują: chaos i nieudolność.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Tomasz Gzell)

Były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Antoni Macierewicz skrytykował we wtorek 100 dni rządów PO- PSL.

- _ Niestety potkaliśmy się głównie z indolencją, bezradnością, chaosem i koncentracją wysiłku wyłącznie na dwóch sferach. Jedna to szukanie haków i atakowanie ludzi PiS _ - powiedział Macierewicz.

Jak ocenił poseł PiS, już od dawna nie mieliśmy do czynienia z taką dozą agresji i nienawiści, jak w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Według niego, obok tej agresji są tylko dwie sfery, w których PO ma pewien plan - w polityce zagranicznej i służbie zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

- _ PO ma rzeczywiście pewien plan w polityce zagranicznej i to jest wyprzedaż polskich interesów narodowych. To marnotrawienie kapitału, który zgromadził prezydentLech Kaczyński, premier Jarosław Kaczyńskii PiS. Cały olbrzymi dorobek zwłaszcza w relacjach z Niemcami i z Rosją, z uzyskaniem szczególnego partnerstwa ze Stanami Zjednoczonymi, teraz jest marnotrawiony i wyprzedawany _ - ocenił Macierewicz.

W ocenie Macierewicza,Donald Tuskniszczy tworzone przez niego służby specjalne. - _ Szantażuje się tych ludzi, prześladuje się, wyrzuca się ich z pracy, przesłuchuje się ich po nocach jak w czasach komunistycznych. I próbuje się mnie obarczyć odpowiedzialnością za chaos, jaki powstał w służbach i za bałagan, jaki tam wytworzył pan Tusk _ - podkreślił Macierewicz.

Tagi: Jarosław Kaczyński, wiadomości, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz