Notowania

mccain
27.10.2008 08:08

McCain wciąż wierzy. Sondaże ani drgną

Kandydat Republikanów jest przekonany, że wygra wybory prezydenckie w USA.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

ac">fot: PAP/EPAfot: PAP/EPA[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://www.money.pl/galeria/wiec;wyborczy;obamy;i;mccaina,galeria,1660,0.html)*Senator John McCain wyraził przekonanie, że wygra wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. *

Optymizm McCaina nie ma na razie potwierdzenia w sondażach. Przewaga Baracka Obamy nad kandydatem republikanów wynosi ponad 7 punktów procentowych.

Podczas wiecu w stanie Iowa John McCain ostrzegł swego rywala by przedwcześnie nie cieszył się ze zwycięstwa.

- _ Może jestem staroświecki ale wolę by to wyborcy podjęli decyzję w tej sprawie _ - powiedział McCain i ostrzegł przed rządami demokratów, które jego zdaniem, będą oznaczały wyższe podatki i niekontrolowane wydatki państwa. _ - Ameryka potrzebuje teraz kogoś kto będzie walczył do końca nie dla siebie ale dla kraju _ - oświadczył podczas wiecu.

Podczas wiecu w Kolorado Barack Obama odrzucił oskarżenia twierdząc, że są one wyrazem desperacji sztabu McCaina. - _ John McCain rzuca wszystkim co ma pod ręką z nadzieją, że coś do nas przylgnie. Ostatnio nazwał mnie nawet socjalistą za to, że zaproponowałem obniżkę podatków dla was czyli klasy średniej zamiast dla bogatych korporacji _ - mówił kandydat demokratów.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Coraz więcej Republikanów popiera Obamę ]( http://news.money.pl/artykul/coraz;wiecej;republikanow;popiera;obame,203,0,379851.html )
* [ Obama prowadzi 9 punktami z McCainem ]( http://news.money.pl/artykul/obama;prowadzi;9;punktami;z;mccainem,250,0,379898.html )
* [ McCain: Prezydentura Obamy będzie groźna dla USA ]( http://news.money.pl/artykul/mccain;prezydentura;obamy;bedzie;grozna;dla;usa,175,0,379567.html )

Krytyka Obamy nie przynosi na razie efektów kandydatowi republikanów. Przewaga czarnoskórego senatora nad McCainem od dwóch tygodni utrzymuje się na stałym poziomie. Na wiec Obamy w Denver w Kolorado przyszło wczoraj 100 tysięcy osób. Przemówienia Johna McCaina w Iowa wysłuchało 2 tysiące osób.

Tagi: mccain, wiadomości, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz