Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nelly Rokita przeciwko Tuskowi?

0
Podziel się:

Nelly Rokita ma kandydować do Sejmu z drugiego miejsca warszawskiej listy PiS.

Nelly Rokita przeciwko Tuskowi?
(PAP/Jerzy Undro)

Nelly Rokita ma kandydować do Sejmu z drugiego miejsca warszawskiej listy PiS - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Sama Rokita twierdzi, że ostateczne decyzje na razie nie zapadły. "Proszę zadzwonić w piątek, bo jeszcze niczego nie wiem. Jest mi dobrze u boku prezydentaLecha Kaczyńskiegona stanowisku jego doradcy ds. kobiet" - powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE:

Nelly Rokita: Sejm mnie kusi, może wystartuję "Rz" pisze, że jeśli Rokita rzeczywiście zdecyduje się na taki krok, jej nazwisko znajdzie się na liście wyborczej PiS tuż za premierem Kaczyńskim. Odegra niewątpliwie kluczową rolę w bitwie warszawskiej. Bo to właśnie w stolicy dojdzie do najbardziej spektakularnego pojedynku w tych wyborach. Zmierzą się ze sobą lider PODonald Tuski prezes PiSJarosław Kaczyński.

Warszawscy politycy PiS nie przyjęli wiadomości o kandydowaniu Rokity z ich listy z zachwytem. "Ona jest dużą indywidualistką i może być z nią kłopot w Sejmie" - utyskuje jeden z polityków PiS. Także niedawni koledzy z Platformy Obywatelskiej przewidują, że Nelly Rokita nie pokazała jeszcze braciom Kaczyńskim swojego prawdziwego oblicza.

"Gratuluje prezydentowi i premierowi nowej perły w koronie" - śmieje sięStefan Niesiołowski, senator PO. "Ale proponuję w ogóle nie zajmować się nową gwiazdą PiS, bo choć cały czas występuje w telewizji, to i tak nie ma to większego znaczenia - jej wypowiedzi sa wewnętrznie sprzeczne".

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)