Notowania

paweł graś
24.06.2008 06:47

Nowy pomysł na Marcinkiewicza

Platforma Obywatelska namawia Kazimierza Marcinkiewicza na start do europarlamentu. Według dziennika, PO oferuje mu pierwsze miejsce na liście warszawskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Platforma Obywatelska namawiaKazimierza Marcinkiewiczana start do europarlamentu. Według _ Rzeczpospolitej _, PO oferuje mu pierwsze miejsce na liście warszawskiej.

Marcinkiewicz nie mówi _ nie _, postawił jednak warunki związane z szerszym pakietem politycznym - pisze gazeta. Politycy Platformy nie chcą zdradzać szczegółów negocjacji z byłym premierem.

Deputowanych do Parlamentu Europejskiego mieszkańcy Unii wybierać będa za rok. Zastępca sekretarza generalnego POPaweł Graśprzekonuje w rozmowie z dziennikiem, że żadne rozmowy na temat list nie są prowadzone, bo najpierwDonald Tuskmusi podjąć decyzję co do zasad ich tworzenia.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Gosiewski: Marcinkiewicz opowiada brednie ]( http://news.money.pl/artykul/gosiewski;marcinkiewicz;opowiada;brednie,15,0,344591.html )
* [ Marcinkiewicz: Podsłuch to nie sensacja ]( http://news.money.pl/artykul/marcinkiewicz;podsluch;to;nie;sensacja,20,0,344340.html )
* [ Sprawa podsłuchu jest wyssana z palca ]( http://news.money.pl/artykul/sprawa;podsluchu;jest;wyssana;z;palca,84,0,344404.html )
* [ Kaczyński: Kazałem wyrzucić Marcinkiewicza ]( http://news.money.pl/artykul/kaczynski;kazalem;wyrzucic;marcinkiewicza,228,0,344804.html )

_ Rzeczpospolita _ dodaje, że w nieoficjalnych rozmowach politycy PO przyznają, że jeśli Marcinkiewicz się nie zgodzi, to partia może mieć kłopot z obsadą pierwszej pozycji na swojej liście w Warszawie.

Tagi: paweł graś, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz