Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pielęgniarki
27.06.2007 10:30

Pielęgniarki: Próbowano nas zastraszyć

Szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych (OZZPiP) Dorota Gardias stwierdziła, że podczas pobytu pielęgniarek w kancelarii premiera najgorsza była arogancja strony rządowej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Tomasz Paczos)

*Szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych (OZZPiP) Dorota Gardias stwierdziła, że podczas pobytu pielęgniarek w kancelarii premiera najgorsza była arogancja strony rządowej. Jak dodała, stosowano wobec nich "różne metody zastraszania". *

"Nie jesteśmy w stanie jeszcze opowiadać o tym do końca. Jeżeli chodzi o pracowników z BOR-u i innych urzędników, byli oni dla nas mili na tyle, ile mogli. Najgorsza była arogancja strony rządowej. To były metody zastraszania - +bo jak nie, to was wyniesiemy, zawieziemy do prokuratury+; +bo jak nie, to przyjedzie prokurator+. Zawsze byłyśmy gotowe na usunięcie nas, na przyjazd prokuratora lub wyjazd do prokuratury" - dodała Gardias.

Jak podkreśliła, zdecydowały się na spotkanie z premierem w kancelarii, ponieważ wyciągnął do nich rękę i nie mogły jej odtrącić. "Idąc na spotkanie czułyśmy, że propozycji nie ma" - dodała.

*ZOBACZY TAKŻE: *

Tagi: pielęgniarki, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz