Notowania

jacek kurski
25.07.2008 14:28

PiS: Awantura z Ziobrą ma przykryć Sopot

Politycy PiS uważają, że PO celowo wywołała awanturę o immunitet byłego ministra.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Paweł Kula)

*Prawo i Sprawiedliwość oskarżyło Platformę Obywatelską o próbę _ przykrycia _ afery sopockiej wydarzeniami, do których doszło w czasie obrad komisji regulaminowej, zajmującej się wnioskiem prokuratury o uchylenie immunitetuZbigniewowi Ziobrze. *
Poseł PiSJacek Kurskipowiedział, że oczekuje od pełnomocnik rządu do spraw programu antykorupcyjnegoJulii Piteryjednoznacznego stanowiska w sprawie Jacka Karnowskiego. Dodał, że gdyby Pitera nie zajęła takiego stanowiska, wówczas powinna je zająć cała Platforma Obywatelska.

Jacek Kurski zasugerował, że podejrzane jest wykorzystywanie przez Jacka Karnowskiego prawnika zatrudnionego przez miasto przy prowadzeniu spraw, w których prezydent występuje jako osoba prywatna.

* **ZOBACZ TAKŻE:** [ ]( http://news.money.pl/artykul/ziobro;wskazuje;winnych;-;to;pogarda;po,166,0,357542.html )
* [ Ziobro wskazuje winnych - to pogarda PO ]( http://news.money.pl/artykul/ziobro;wskazuje;winnych;-;to;pogarda;po,166,0,357542.html )
* [ PiS: Odwołać Niesiołowskiego i Komorowskiego ]( http://news.money.pl/artykul/pis;odwolac;komorowskiego;i;niesiolowskiego,28,0,357148.html )
* [ Immunitet Ziobry - awantura w komisji ]( http://news.money.pl/artykul/immunitet;ziobry;-;awantura;w;komisji,209,0,357073.html )
* [ Immunitet Ziobry ponownie do komisji ]( http://news.money.pl/artykul/immunitet;ziobry;ponownie;do;komisji,176,0,357040.html )

Zaproszony przez PiS na konferencję były sopocki radny Platformy Obywatelskiej Jakub Świderski powiedział, żeDonald Tuskpowinien doprowadzić do likwidacji sopockiej PO. Dodał, że jest to organizacja _ niemalże przestępcza _.

Świderski podkreślał, powołując się na publikacje prasowe, że oprócz prezydenta Karnowskiego w proceder korupcji mógł być również zamieszany wiceprezydent miasta Cezary Jakubowski.

Tagi: jacek kurski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz