Notowania

zbigniew Ćwiąkalski
20.01.2009 15:56

PiS: Dymisja Ćwiąkalskiego to bankructwo polityki rządu

Prezes PiS skrytykował działania gabinetu Tuska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Prezes PiSJarosław Kaczyńskipowiedział, że dymisja ministra sprawiedliwościZbigniewa Ćwiąkalskiegoi innych członków kierownictwa wymiaru sprawiedliwości są dowodem na _ bankructwo polityki _ rząduDonalda Tuskaw tej dziedzinie.

_ - Mamy tutaj, jak sądzę, bardzo jednoznaczny dowód na bankructwo polityki rządu odnoszącej się do tego resortu _ - oświadczył prezes PiS.

_ - W żadnym razie nie można dzisiaj nie przypomnieć sobie, nie uświadomić sobie dwóch faktów: dzisiaj prokuratura płocka stawia zarzut panu ministrowi Ziobrze, jednocześnie jest to ta sama prokuratura, pod której nadzorem zamordowano trzech świadków i jednocześnie oskarżonych i skazanych w sprawie Krzysztofa Olewnika _ - podkreślił. _ - Tę politykę trzeba zmienić raz na zawsze _ - dodał szef PiS.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Sprawa Olewnika: Tusk zadziała radykalnie ]( http://news.money.pl/artykul/sprawa;olewnika;tusk;zadziala;radykalnie,79,0,419919.html )
* [ Polityczna burza po śmierci zabójcy Olewnika ]( http://news.money.pl/artykul/polityczna;burza;po;smierci;zabojcy;olewnika,114,0,419698.html )
* ******[ **Rodzina Olewników chce zmian w prawie** ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/rodzina;krzysztofa;olewnika;chcialaby;zmian;w;prawie,79,0,337999.html )******

Jarosław Kaczyński przypomniał także, że już ponad rok temu mówił, iż decyzja personalna premiera o powołaniu Ćwiąkalskiego _ jest w najwyższym stopniu niefortunna _ i że jest _ sygnałem dla środowisk przestępczych _. Jego zdaniem, obecne wydarzenia pokazują, że miał rację.

Tagi: zbigniew Ćwiąkalski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz