Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS: Dymisja Ćwiąkalskiego to bankructwo polityki rządu

0
Podziel się:

Prezes PiS skrytykował działania gabinetu Tuska.

PiS: Dymisja Ćwiąkalskiego to bankructwo polityki rządu
(PAP/Radek Pietruszka)

Prezes PiSJarosław Kaczyńskipowiedział, że dymisja ministra sprawiedliwościZbigniewa Ćwiąkalskiegoi innych członków kierownictwa wymiaru sprawiedliwości są dowodem na _ bankructwo polityki _ rząduDonalda Tuskaw tej dziedzinie.

_ - Mamy tutaj, jak sądzę, bardzo jednoznaczny dowód na bankructwo polityki rządu odnoszącej się do tego resortu _ - oświadczył prezes PiS.

_ - W żadnym razie nie można dzisiaj nie przypomnieć sobie, nie uświadomić sobie dwóch faktów: dzisiaj prokuratura płocka stawia zarzut panu ministrowi Ziobrze, jednocześnie jest to ta sama prokuratura, pod której nadzorem zamordowano trzech świadków i jednocześnie oskarżonych i skazanych w sprawie Krzysztofa Olewnika _ - podkreślił. _ - Tę politykę trzeba zmienić raz na zawsze _ - dodał szef PiS.

ZOBACZ TAKŻE:

Jarosław Kaczyński przypomniał także, że już ponad rok temu mówił, iż decyzja personalna premiera o powołaniu Ćwiąkalskiego _ jest w najwyższym stopniu niefortunna _ i że jest _ sygnałem dla środowisk przestępczych _. Jego zdaniem, obecne wydarzenia pokazują, że miał rację.

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)