Notowania

wsi
03.10.2008 08:15

PiS wycofał wniosek, bo bał się o prezydenta?

Według mediów zarzuty wobec Bronisława Komorowskiego mogą uderzyć w prezydenta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

*Prawo i Sprawiedliwość wycofało wniosek o odwołanie marszałka Sejmu, bo przestraszyło się, że zarzuty wobecBronisława Komorowskiegomogą uderzyć w prezydenta. *

Według _ Gazety Wyborczej _ Prawo i Sprawiedliwość chciało odwołania marszałka, gdyż nie powiadomił prokuratury o wizytach oficerów wojskowych służb specjalnych informujących go o korupcji wokół komisji weryfikacyjnej WSI. Komorowski argumentował, że zgłosił sprawę ABW.

Zdaniem dziennika partia ABW, kiedy zaalarmował ją Komorowski, powiadomiła o wszystkimLecha Kaczyńskiego. Dziennik podkreśla, że atakując Komorowskiego, PiS musiałby podnieść rękę na samego prezydenta.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ J.Kaczyński: Komorowski lekceważy Sejm ]( http://news.money.pl/artykul/j;kaczynski;komorowski;lekcewazy;sejm,116,0,372340.html )
* [ PiS: Przesłuchać i odwołać Komorowskiego ]( http://news.money.pl/artykul/pis;przesluchac;i;odwolac;komorowskiego,79,0,371023.html )
* [ PiS doniósł na Komorowskiego. Śledztwa nie ma ]( http://news.money.pl/artykul/pis;doniosl;na;komorowskiego;sledztwa;nie;ma,28,0,373020.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )

Prawo i Sprawiedliwość argumentuje jednak, że to gest dobrej woli mający skłonić inne partie do rozmów o kryzysie finansowym.

Tagi: wsi, wiadomości, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz