Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PKW przedłuża głosowanie w kilku miejscach

0
Podziel się:

W pięciu miejscach w kraju głosowanie w wyborach samorządowych potrwa dłużej - poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza W miejscowościach Kowal i Goworowo - do godz. 21.00, w Watraszynie - do 23.00, w Kazanowie - do 23.30.

PKW przedłuża głosowanie w kilku miejscach
(PAP/Adam Hawałej)

W pięciu miejscach w kraju głosowanie w wyborach samorządowych potrwa dłużej - poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza. W miejscowościach Kowal i Goworowo - do godz. 21.00, w Watraszynie - do 23.00, w Kazanowie - do 23.30.

Najdłuższa przerwa, spowodowana pominięciem na kartach do głosowania nazwiska jednego z kandydatów, będzie w Miliczu - potrwa do 17.00, a głosowanie zostało przedłużone do godziny. 2.15.

Zdaniem PKW wszystkie te przypadki mają charakter lokalny, w związku z czym do _ W tych miejscowościach odpowiednio dłużej potrwa cisza wyborcza i zakazana będzie agitacja - poinformował sędzia Stanisław Zabłocki. _zamknięcia lokali w tych miejscowościach nie powinno się eksponować danych sondażowych, dotyczących tych regionów. W tych miejscowościach odpowiednio dłużej potrwa cisza wyborcza i zakazana będzie agitacja - poinformował sędzia Stanisław Zabłocki.

PKW poinformowała też o przypadku pokazania się fałszywego obwieszczenia wyborczego w Kolbuszowej, mówiącego o rzekomym wycofaniu się jednego z kandydatów.

Kolejna konferencja PKW odbędzie się o godz. 18.00, wówczas poznamy frekwencję z godziny 16.30.

KOMENTARZE
(0)