Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Praca w warszawskim ratuszu tylko dla swoich

0
Podziel się:

Tylko osoby związane z PO lub LiD mają szansę wygrać konkursy na stanowiska w warszawskim ratuszu.

Praca w warszawskim ratuszu tylko dla swoich
(PAP/Tomasz Gzell)

"Gazeta Wyborcza" pisze o kolejnych konkursach na stanowiska w warszawskim ratuszu. Według rozmówców dziennika, mają szansę je wygrać tylko osoby związane z rządzącą stolicą koalicją Platformy Obywatelskiej i Lewicy i Demokratów.

Gazeta przypomina o opisanej przez nią dwa tygodnie temu sprawie konkursów na stanowiska w biurze promocji i gabinecie prezydent stolicy, Hanny Gronkiewicz-Waltz. Pomimo, że o pracę ubiegało się kilkanaście osób na jedno stanowisko, konkursy wygrali tylko ludzie związani z urzędującą prezydent.

Dziennik informuje, że stołeczny ratusz ogłosił 10 nowych konkursów na kierownicze stanowiska. Gazeta podkreśla, że nie cieszą się one powodzeniem. Jak mówi dziennikowi jedna z urzędniczek ratusza, "Każdy nowy konkurs to powód do kpin. Nikt nie traktuje ich poważnie. I tak wiadomo, że wygra zaufany pani prezydent". Według informacji "Wyborczej" kadrowcy prezydent Warszawy sformułowali wymagania wobec przyszłych pracowników tak, by spełniali je pracujący w ratuszu urzędnicy, zatrudnieni dotąd tymczasowo.

ZOBACZ TAKŻE:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)