Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cba
27.10.2007 03:04

Rzecznik CBA handlował pirackimi płytami?

Rzecznik CBA jako policjant handlował pirackimi płytami. Rozprowadzał je wśród kolegów z Wołomina.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)

*Według gazety "polska", Temistokles Brodowski zajmował się tym procederem, gdy był rzecznikiem policji w podwarszawskim Wołominie. *

Jego dawny współpracownik opowiada, jak Brodowski sprzedawał pirackie filmy za złotówkę lub dwa złote, wydrukował dla nich specjalne obwoluty. Był na nich tytuł z logo "Tokles Film".

Rzecznik CBA w rozmowie z "Polską" zaprzeczył, że kolportował wśród policjantów pirackie filmy z logo Tokles Film. "Tokles to część mojego imienia, ale ja o tej sprawie nie mam pojęcia" - powiedział dziennikowi i odmówił autoryzacji rozmowy.

Rzecznik Centralnego Biura AntykorupcyjnegoBiura Antykorupcyjnego Temistokles Brodowski zdecydowanie zaprzecza zarzutom i zapowiada, że skieruje do sądu pozew przeciwko gazecie o zniesławienie, a także zwróci się do prokuratury o wyjaśnienie sprawy.

CBA zapowiedziało, że przeprowadzi wewnętrzne postępowanie wyjaśniające. Brodowski oddał się do dyspozycji szefa CBA.

| Temistokles Brodowski |
| --- |
| W CBA pracuje od zeszłego roku. Wcześniej był policjantem - najpierw na południu Polski (pochodzi z okolic Wrocławia), od 2003 r. w kilku warszawskich i podwarszawskich komendach; przez jakiś czas pracował w zespole prasowym Komendy Stołecznej Policji. W 2007 r. został rzecznikiem Centralnego Biura Antykorupcyjnego. |

Ostatnia aktualizacja: godz. 13.00

Tagi: cba, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz