Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
samoobrona
19.06.2006 15:32

Skok Samoobrony na telewizję

Samoobrona chce mieć swoich ludzi na stanowiskach w telewizji publicznej i nie zamierza z tego rezygnować - zapowiada Andrzej Lepper. Szef Samoobrony zamierza bronić kandydatkę Samoobrony na dyrektora TVP 3. Na nominację nie chce się jednak zgodzić prezes TVP, Bronisław Wildstein.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bogdan Borowiak)

Samoobrona chce mieć swoich ludzi na stanowiskach w telewizji publicznej i nie zamierza z tego rezygnować - zapowiada Andrzej Lepper. Szef Samoobrony zamierza bronić kandydatkę Samoobrony na dyrektora TVP 3 - Beatę Jakoniuk-Wojcieszak. Na nominację nie chce się jednak zgodzić prezes TVP, Bronisław Wildstein.

Z informacji tygodnika "Newsweek" wynika, że prezes telewizji Bronisław Wildstein rozważa Lepper: Płakał po Wildsteinie nie będępodanie się do dymisji, jeśli ta kandydatura zostanie przeforsowana. Andrzej Lepper skomentował te informacje krótko.

Andrzej Lepper zapowiedział też kilka innych kandydatur, które Samoobrona chce przeforsować. Za programy informacyjne miałby odpowiadać Wiesław Rajewski. Do "Panoramy" miałby wrócić były reporter tego programu - Wojciech Nomejko, choć nie wiadomo jeszcze, na jakie stanowisko.

O wszystkich osobach popieranych w telewizji przez Samoobronę Andrzej Lepper mówi, że są bardzo dobrymi kandydaturami, z dobrym przygotowaniem merytorycznym.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: samoobrona, telewizja, wildstein, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz