Notowania

grzegorz napieralski
29.05.2009 10:01

SLD szykuje własny pakiet antykryzysowy

Przewodniczący Sojuszu Grzegorz Napieralski zapowiada ujawnienie szczegółów po 7 czerwca.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Przewodniczący SojuszuGrzegorz Napieralskizapowiada ujawnienie szczegółów po 7 czerwca.

Przywódca Sojuszu skrytykował Mariana Krzaklewskiego, kandydującego do Parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej. Napieralski powiedział, że Krzaklewski odpowiada za niepowodzenie czterech reform, wprowadzonych w końcu lat 90. Dodał, że uważa Krzaklewskiego za politycznego szkodnika.

    * **ZOBACZ TAKŻE:**
    * [ Rząd ma 22 mld zł na walkę z kryzysem. W **pakiecie** ]( http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/rzad;ma;22;mld;zl;na;walke;z;kryzysem;w;pakiecie,221,0,454109.html )
    * [ **Pakiet** **antykryzysowy**. Jest wstępne porozumienie ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pakiet;antykryzysowy;jest;wstepne;porozumienie,179,0,451763.html )

Grzegorz Napieralski powiedział też, że prezydentLech Kaczyńskipowinien podpisać traktat lizboński, a nie angażować się w kampanię wyborczą. Zauważył, że Prawo i Sprawiedliwość popiera teraz traktat, ale prezydent go nie podpisuje. Przywódca SLD wyraził nadzieję, że jego ugrupowanie uzyska dwucyfrowy wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: grzegorz napieralski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz