Notowania

sld
28.03.2009 18:45

SLD zatwierdził listy kandydatów do PE

Obok Olejniczaka jedynkami będą: Marek Siwiec i Jolanta Szymanek-Deresz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Rada Krajowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej zatwierdziła listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego.

Liderem warszawskiej listy SLDbędzieWojciech Olejniczak. W Poznaniu dobry wynik wyborczy ma zapewnić Marek Siwiec a w ŁodziJolanta Szymanek-Deresz.

Przewodniczący Sojuszu Lewicy DemokratycznejGrzegorz Napieralskipodkreślił, że wybór kandydatów do Parlamentu Europejskiego odbył się bez problemów i w każdym okręgu listy są wypełnione do ostatniego miejsca. Lider SLD wyraził przekonanie, że jest to bardzo dobra propozycja dla wyborców tego ugrupowania.

W Krakowie listę wyborczą otworzy Andrzej Szejna. Nie wiadomo natomiast, z którego miejsca wystaruje posłankaJoanna Senyszyn. W Gdańsku liderem listy został były marszałek Senatu Longin Pastusiak, zaś posełJanusz Zemkewystartuje z pierwszego miejsca w Bydgoszczy.

* [ SLD razem z Krajową Partia Emerytów i Rencistów do PE ]( http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/sld;razem;z;krajowa;partia;emerytow;i;rencistow;do;pe,204,0,435660.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: sld, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz