Notowania

andrzej czuma
05.05.2008 12:33

Szef CBA będzie zeznawał przed komisją śledczą

Komisja ds. domniemanych nacisków na służby zbada na początek okoliczności akcji CBA w Ministerstwie Sportu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Kula)

Rozpoczęło się pierwsze robocze posiedzenie sejmowej komisji śledczej do spraw domniemanych nacisków na służby specjalne.

Posłowie zdecydowali, że wystąpią do Prokuratora Generalnego o udostępnienie kolejnych akt spraw pozostających w zainteresowaniu komisji.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Kurski zbada naciski na służby? ]( http://news.money.pl/artykul/kurski;zbada;naciski;na;sluzby,133,0,317829.html )
* [ Sejm wybrał członków komisji ds. nacisków ]( http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/sejm;wybral;czlonkow;komisji;ds;naciskow,68,0,319300.html )

W związku z tym wnioskiemArkadiusz Mularczykz PiS-u zaproponował, by przełożyć na późniejszy termin ustalenie listy świadków, którzy staną przed komisją. Poseł Mularczyk tłumaczył, że bez znajomości wszystkich akt trudno ustalać pełną listę świadków.

Komisja w pierwszej kolejności zbada okoliczności akcji CBA w Ministerstwie Sportu i Centralnym Ośrodku Sportu. Członkowie komisji zapoznali się już z aktami tej sprawy.

Wśród pierwszych świadków, którzy staną przed sejmową komisją śledczą do spraw domniemanego nacisku na służby specjalne, znajdzie się szef CBAMariusz Kamiński. Wniosek o przesłuchanie Kamińskiego złożył poseł PiSJacek Kurski.

Tagi: andrzej czuma, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz