Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pocisk
16.08.2007 11:02

Tajemniczy pocisk w Ministerstwie Rolnictwa

Stołeczna policja wyjaśnia, kto i dlaczego strzelał w kierunku siedziby Ministerstwa Rolnictwa. Pocisk, wystrzelony z broni palnej, znaleziono na drugim piętrze budynku.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Stołeczna policja wyjaśnia, kto i dlaczego strzelał w kierunku siedziby Ministerstwa Rolnictwa. Pocisk, wystrzelony z broni palnej, znaleziono w czwartek rano na drugim piętrze budynku. *
Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji powiedziała, że śródmiejscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od pracowników ministerstwa.

Samo ministerstwo poinformowało, że pracownicy resortu w czwartek rano zauważyli potłuczone szkło oraz osypany tynk ze ściany korytarza ministerstwa na drugim piętrze - od strony ul. Żurawiej. "Po dokładniejszych oględzinach znaleziono otwór w szybie oraz kulę" - dodano w komunikacie.

Zaznaczono także, że do incydentu prawdopodobnie doszło w środę.

Jak powiedziała Kędzierzawska, na miejscu są policjanci, którzy przesłuchują pracowników resortu, sprawdzają miejsce znalezienia pocisku i przestrzelinę w oknie. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia - kto, skąd i dlaczego strzelał. Sprawą zajmie się też m.in. biegły balistyk.

Tagi: pocisk, wiadomości, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz