Notowania

szczyt
08.11.2008 15:15

Tusk o szczycie: Nic złego się nie stało

Zdaniem szefa rządu udział Lecha Kaczyńskiego w szczycie UE nie zaszkodził Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

*_ Nic złego się nie stało _ - tak premierDonald Tuskocenił udział prezydenta- Lecha Kaczyńskiegow nieformalnym szczycie Unii Europejskiej w Brukseli. *

_ - Gdybym obawiał się, że może dojść do jakichś kontrowersji, jakichś przykrych niespodzianek, to pojechałbym też do Brukseli. To nie jest jakieś rozwiązanie na stałe, wręcz przeciwnie. Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nic złego się nie stało _ - powiedział premier.

Tusk dodał, że wiedział, iż _ aktywny udział poszczególnych delegacji narodowych (w tym szczycie - PAP) nie będzie możliwy _. - _ Że tak naprawdę prezydent Francji Nicolas Sarkozy zaproponuje coś, co znaliśmy, bo wcześniej przecież negocjowali to ministrowie finansów _ - wyjaśnił.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Schetyna nie wierzy prezydentowi ]( http://news.money.pl/artykul/schetyna;nie;wierzy;prezydentowi;,97,0,384097.html )
* [ Prezydent: Nie było mowy o Traktacie Lizbońskim ]( http://news.money.pl/artykul/prezydent;nie;bylo;mowy;o;traktacie;lizbonskim,249,0,383993.html )
* [ Prezydent powiedział o euro. Nikt nie zareagował ]( http://news.money.pl/artykul/prezydent;powiedzial;o;euro;nikt;nie;zareagowal,228,0,383972.html )

Na piątkowym szczycie unijni przywódcy przygotowali wspólne stanowisko na szczyt G20, który odbędzie się 15 listopada w Waszyngtonie i poświęcony będzie przebudowie światowej architektury finansowej.

Tagi: szczyt, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz