Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wassermann ponownie przed komisją śledczą

0
Podziel się:

Poprzednie przesłuchanie posła Prawa i Sprawiedliwości trwało osiem godzin.

Wassermann ponownie przed komisją śledczą
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEsnrUiJ

Poprzednie przesłuchanie Zbigniewa Wassermanna *trwało osiem godzin. *

Komisja śledcza do spraw afery hazardowej dokończy zadawać pytania parlamentarzyście Prawa i Sprawiedliwości dzisiaj. Przesłuchana będzie także posłankaBeata Kempa.

Jeszcze do niedawna posłowie PiS sami zasiadali w komisji, jednak odwołano ich, aby przesłuchać w charakterze świadków. Po zakończeniu tej części prac komisji ponownie ma być rozważane, czy oboje mogą do niej wrócić.

bEsnrUiL

Przesłuchanie Kempy i Wassermanna miało się odbyć 28 grudnia ubiegłego roku. Jednak posiedzenie komisji zdominowało zeznanie posła Wassermanna, które trwało blisko osiem godzin.

Beata Kempa, której przesłuchanie przełożono na dziś nie ukrywała oburzenia organizacją prac sejmowej komisji hazardowej.

POSŁUCHAJ POSŁANKI PiS:

Komisja dokończy również, w trybie tajnym, przesłuchanie posła Wassermanna. Powodem utajnienia był spór zasiadającego w komisji posła POJarosława Urbaniakaze Zbigniewem Wassermannem.

Polityk PO powiedział, że z jego wiedzy wynika, iż w swoich zeznaniach poseł Wassermann mija się z prawdą. Dodał, że tę wiedzę uzyskał w Kancelarii Tajnej.

bEsnrUiR

W odpowiedzi Wassermann zapowiedział skierowanie przeciwko Urbaniakowi wniosku do Komitetu Etyki Poselskiej.

bEsnrUjm
KOMENTARZE
(0)